„Juodąjį penktadienį“ gauk „Mi Band 2“ dykai!

„Juodasis penktadienis“ keistoka tradicija atėjusi iš niekaip neprigyjančio Helloween’o tėvynės – Amerikos. Tiesa, dabar dažniau vietoj to, kad nakvotų eilėse prie „Target“ ir patys amerikiečiai dažniau renkasi apsipirkimą internete, kur didžiosios parduotuvės pasiūlo visai neblogų akcijų. Lietuvoje ši tradicija tampa irgi vis dažniau pastebima, bet neatmeskime ir kitų parduotuvių.

Apie „Mi Band 2“, tikriausiai jau žinote ir girdėjote ne kartą – kol pakaitalo šiai išmaniajai apyrankei nėra ir trečia apyrankės versija dar nepasirodė, ji vis dar tebėra viena geriausių pagal savo kainos ir kokybės santykį. Jei prieš gerą pusmetį apyrankė kainavo apie 30-40 Eur, dabar nebe problema ją įsigyti ir gerokai pigiau, tiesiai iš kinų, už 20-23 EUR ir muitai tokiai sumai jau nebetaikomi.

„Gearbest.com“ šiuo metu siūlo neblogą akciją, kur, perkant „Xiaomi Redmi Note 5A“ telefoną su nuolaida jūs dar ir „Mi Band 2“ apyrankę į savo krepšelį galite įsidėti dykai! Viso kaina gaunasi 94 EUR, ir jei ieškote biudžetinio ragelio, plius kažkam dar nenupirkote dovanos – manau visai nebloga kombinacija. Jokių kodų šį kartą nereikia, tiesiog į krepšelį įsimeskite telefoną ir apyrankę.

Trumpa „ Redmi Note 5A“ specifikacijų apžvalga:

  • Gera kaina – šiuo metu 94 EUR + apyrankė dovanų. Pirkdami bet kur kitur mokėsite bent 10 Eur daugiau už abu pirkinius atskirai.
  • „Xiaomi“ kokybė ir programinis palaikymas
  • 2 GB RAM
  • 3000mAh akumuliatorius
  • SD kortelių palaikymas

Beje, deal’ų ir gerokai daugiau – juos rasite „Juodojo penktadienio“ akcijų puslapyje. Siūlyčiau nepatingėti ir užmesti akį, nes pvz dar like pora šimtų Samsung 64 GB atminties kortelių vos po 17 eur.

Gerų ateinančių švenčių :)!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.