Jungiam ELF /Aurora II arba Crystal prie Hot Spot ar Ad Hoc

Jei ką tik įsigijote ELf II, Crystal ar Aurora II  ir ruošiatės naudotis tik originalia programine įranga arba Dark Elf ar Double Stuff rom’ais ir žadate jungtis prie interneto per Ad Hoc ar Hot spot – didelė tikimybė kad to padaryti nepavyks.

Priežastis ir jos pašalinimas yra pakankamai paprasti, tik kaip visada, reikės šiek tiek laiko ir kantrybės :)

Kaip priversti Ad Hoc ir Hot Spot veikti:

Turėtumėte būti susipažinę su root explorer (galite naudotis ir kita failų programa, svarbu kad būtų root teisės) ir jo funkcijomis. Wifi turėtų būti įjungtas.

Tai nėra itin sudėtingas procesas ir jo metu nesugadinsite savo planšetės ar nepažeisite jos garantijos – nebent viską ištrinsite, kaip vienas mano draugas windows xp laikais ištrynė “blyškius failus iš windaus’ų katalogo”. Jei nesate tikri ir manote kad sugebėsite sudirbti savo planšetę, kad jums būtų ramiau išsisaugokite seną wpa_supplicant savo kompiuteryje.

Bet apie viską iš eilės:

1. Atsisiunčiame wpa_suplinkant failą iš čia ir įsikeliam jį į planšetę ar atminties kortelę.

2. Atsisiunčiame Root Explorer (iš google play ar iš kitur)

3. Pasileidžiame root explorer‘į ir leidžiame jam naudotis root teisėmis.

4. Kopijuojame nauja wpa_supplikant failą kurį ikėlėme.

5. Einam į android/data/system/bin, apačioje susirandam wpa_supplikant failą ir jį pervadiname, tarkim wpa_supplicant_senas. Jei nepavyksta, Root exploreryje pakeičiam r/o į r/w, pabandom dar kartą.

6. Įkeliam mūsų nauja failą čia ir suteikiam jam originalaus failo permissions. Tam tereikia nuimti varnelę antroje eilutėje nuo write.

7. Išjungiam root explorer, einam į wifi nustatymus, įjungiam ir išjungiam wifi.

Viskas! Dabar jūsų planšetė turėtų aptikti Ad Hoc ir Hot spot tinklus. Beje, jei naudojate “antikvarinę” smart-dumb Nokią su Symbian S60v3 (kaip pvz., aš) Hot Spot galite pakurti su JoikuSpot programa, išbandyta, veikia puikiai!

Troubleshooting: jei visgi kažkas neveikia – pvz., wifi neįsijungia, neaptinka tinklų ar pan. viską galima lengvai atstatyti į pradinę būseną – ištrinti wpa_supplicant, ir mūsų pervadinti ailą wpa_supplicant_senas. Tada pabandom įjungti ir vėl išjungti wifi ir viskas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.