iLog – kiniečių bandymai pralenkti save

Kinai kaip ir japonai, pasižymi išradingumu, beskonybe ir keistumu, kurdami įvairiausius vadinamuosius gadget’us – dvigubus skėčius su viena rankena, “tingiuosius akinius”, kuriuos užsidėjus galima skaityti 90 laipsnių kampu ir dar daugybę protu nelabai suvokiamų agregatų. Kurių beje, vienas yra ir šis. iLog – ne kas kita, kaip.. iMalka, arba lietuviškiau, elektroninė pliauska. Tai yra tiesiog rąsto, ar pliauskos dalis, į kurią yra įmontuotas jautrus ekranas su elektronika, kurioje sukasi androidas. Ir ne bet koks, o netgi 4 versija, kas reiškia, kad jūsų naujųjų rastigalių viduje turi stovėti pakankamai galinga įranga – bent jau 512 Mb ram ir 1 Ghz CPU.

ilog

Kadangi degimui aktualus karštis, vienas iš pagrindinių šios malkos veiksmų – rodyti temperatūrą, kuri, gamintojų teigimu gali būti iki 150 C. Ką skaitant padarome išvadą, kad ši malka iš tiesų ir yra skirta.. kūrenimui. Tiesa, prieš ją sudeginant galite prisijungti prie bevielio tinklo pasitikrinti paštą (integruotas email klientas) naršyti internete, aplamai, naudotis viskuo ką siūlo android sistema, bet ir pažiūrėti naujienas (na, kaipgi be tv tiunerio kiniškame aparate!) ar tiesiog užsidėti ugnies animaciją. Tiesa, siūlomas ir dar vienas brangesnis modelis su stero garso išėjimu, kad deganti ugnis galėtų spragsėti ir šnypšti- ir įdomu, kad google store žadama aplikacija, kur leis visa šita valdyti tiesiai iš interneto.

Beje, šios malkos kaina nėra tokia didelė, bet skaičiuojant medienos kainomis, visgi nemaža. iRastas jums kainuos apie 30$, ir tikriausiai antra tiek už siuntimą dėl didelio svorio. Ką, gi, skaitmenizuojame ir savo židinį :)

[Taip, tai yra balandžio 1 melas :) Su praėjusia švente :)]

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.