Cubot P20 – nebrangus telefonas su 6.18 colio ekranu!

Su „Cubot“ mes susipažinome senokai – dar 2014 m. tikslingai dariau tin biudžetinės klasės įrenginio apžvalgą, kurią galite rasti čia. Tai buvo visiška vizualinė tuo metu bene paties populiariausio „android“ telefono „Samsung  S II“ replika, nes „Cubot“ tuo labiausiai ir garsėjo – kad iš pirmo žvilgsnio jų gaminį būdavo nesunku supainioti su populiariausiais to meto rageliais. Aišku, kas dėjosi į įrenginio vidų jau skirdavosi kaip diena nuo nakties, ir tokie telefonai būdavo labai skirtingose klasėse.

Įdomu, kad „Cubot“, nepaisant tokios aršios konkurencijos Kinijoje išsilaikė iki šių dienų, ir vėl mus bando sudominti, eidamas per kainą ir išvaizdą. Jei pamatysite telefoną pirma mintis bus, o – juk tai OnePlus 6! Antra mins bus  „aaa gal ir neeee“, nes telefonas nors ir turi panašumų, jis nėra visiškai identiškas į šį telefoną – kitokia nugarėlė, skiriasi kamerų išdėstymas ir pan.

Apžvelkime truputį plačiau, ką dar siūlo „Cubot“ tiems, kas svajoja apie OPO6, bet neišgali jo nusipirkti:

• ekrano dydis stipriausias koziris po dizaino – 2246 x 1080  vaizdo taškų raiškos, 6.18 colio.

• nepagailėta ir atminties – 4 GB RAM, 64 GB vietos telefone

• Android 8

• Trys vaizdo kameros ,įskaitant dvigubą galinę, kuri turi 20 MP jutiklį.

• 4000 mAh akumuliatorius

 

O šiaip, Cubot savo strategijai lieka ištikimas ir liks, panašu kad iki pat galo. Silpniausia telefono vieta yra procesorius „MTK6750T Octa Core“ 1.5GHz- nope, tai netgi ne HELIO versija, o biudžetinis variantas tarp biudžetinių, rinkoje nusileidžiantis praktiškai viskam. Na, nebent dar silpnesniems MTK procesoriams. Jei kinams pavyko optimizuoti jo darbą, kad nestrigdamas vartytų tokios raiškos ekraną – aš tikrai juos su tuo sveikinu.

Tiesą sakant, tai būtų vienas įdomiausių telefonų išbandyti šiuo metu – jei kasdieninėms reikmės tokio procesoriaus visiškai pakanka ir kompromisų kaip ir nėra – tai tik patvirtintų mano teoriją, kad naujo, dar galingesnio telefono šiuo metu niekam nereikia :)

Taigi, šio telefono kaina šiuo metu – tik 130 USD. Sakykite ką norite, už tokią kainą tokio grožio nelabai ir rasite.

Beje, šiuo metu gearbest’e dar ir vyksta „skaitmeninės revoliucijos” išpardavimas, kur su visai nebloga nuolaida galite įsigyti vienus populiariausių telefonų šiuo metu – tiek „Xiaomi A2“ už 190 USD, tiek ir visą krūvą kitų įrenginių – nuo Oneplus 6 iki gudrių siurblių.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.