Ainol naujiena – Crystal II

Po ilgokos tylos – juk kinų gamintojams jau buvo tapę tradicija iš leisti po naują planšetę kas mėnesį – pasirodė naujienos iš Ainol. Ir jos dviprasmiškos.. O gi netrukus, jau nuo kovo pabaigos, mums bus pasiūlytas Crystal II kompiuteris. Apie senesnį Crystal modelį šiame puslapyje yra ne vienas postas, tai visai nebloga biudžetinė planšetė, tiksliau jos senesni variantai, kuomet už visai nedidelę kainą galėjote gauti stabilią dual core sistemą su IPS ekranu.

Ar vertas dėmesio bus Crystal II? Ir taip ir ne – čia ir prasideda dviprasmiškumai. Pagal savo parametrus planšetė iš tikrųjų turėtų vadintis Elf III – nes ji paremta būtent Elf principu – minimali kaina, vidutinė rezoliucija ir paprastas TN, ne IPS ekranas, kas yra didžiausias šios planšetės minusas.

Bet yra ir kita pusė – Crystal II veikia nors ir ne itin puikios, bet visgi quad core  ATM7029 platformos dėka, kurios pagrindu buvo sukurtos ir dvi paskutinės Ainol planšetės – Hero II ir Venus.

ainol_novo_7_crystal_white_3Tikslios specifikacijos:

• Android Jelly Bean 4.1
• ATM 7029 Quad Core 1GHz, GC1000 plus GPU
• 1GB DDR3 RAM
• 1024 x 600 rezoliucija
• 3700mAh baterija

..ir standartinis jungčių rinkinys, micro sd, mini hdmi, ausinės, mini usb.

Kokia tokios planšetės galia? Antutu sako, kad 7″ Venus su didesne rezoliucija išsuka apie 12000+ taškų – geresni procesoriaus rezultatai, tačiau silpnesni 3d, nes net ir „pigienos“ su Rockchip RK3066 platforma ir dual core procesoriumi surenka panašiai. Vieno žodžiu, ši planšetė tikriausiai nebus jūsų draugas jei pagrindinis tikslas pažaisti 3d shooterius :), nors tikėtina kad dėl žemesnės rezoliucijos taškų surinks šiek tiek daugiau.

O dabar įdomioji šios planšetės savybė pabaigai ir pasvarstymui – orientacinė presale  kaina šiuo metu – ~100 USD, kas skaičiuojant mokesčius ir šios dienos pakilusį dolerio kursą išeitų apie ~360 Lt.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.