Ainol Legend – biudžetinis tarp biudžetinių

Visai nesenai parodoje Ainol pristatė kelis naujausius savo planšetinių kompiuterių modelius iš kurių du jau netrukus pasirodys. Tai – Ainol Legend ir Ainol Hero. Apie Ainol Hero jau rašiau čia, o dabar apie Ainol Legend.

Galbūt reiktų pradėti nuo to, kam šis kompiuteris skirtas. Aš tikiu, kad skeptikams kyla klausimas, kam planšetiniai kompiuteriai skirti iš viso, tačiau pažiūrėjus į Legend specifikacijas ir palyginus jį su kitais kompiuteriais, šis klausimas lieka neatsakytas net ir man. Tai kompiuteris, kuris pagal savo parametrus turėjo pasirodyti metų pradžioje, tačiau pavėlavo, ir tikėtina kad Ainol bandys jo pardavimus iškelti kaina, kuri Kinijoje yra apie 90$.

Vienintelis šio kompiuterio pliusas yra  tas pats Mali 400 procesorius kuris yra kitose Ainol planšetėse. Visa kita – pakankamai prasti duomenys – 512 Mb RAM, Android 4.0, 8 GB vidinė atmintis, 800×600 rezoliucija (!) ir 0,3 kamera.

Kodėl pradėjau klausimu apie tai kokia jo paskirtis – todėl kad šiek tiek brangiau (nuo ~130$) kainuoja ELF II ar Aurora II kompiuteriai, kurių rezultatai bent porą kartų geresni. Šio kompiuterio nepirksite vaikams, nes jie žaidžia žaidimus. Sau jo tikriausiai nepirksite, nes norite geriausios kokybės už geriausią kainą. Galbūt dovanų, jei ieškosite nebrangaus planšetinio kompiuterio, bet ir tai tik žmogui kuriam kompiuteris reikalingas skaityti ar rašyti konspektus.

Taigi, jei visgi dėl kažkokių priežasčių susigundysite šiuo kompiuteriu, siūlyčiau dar kartą pagalvoti ir įvertinti alternatyvas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.