Ainol Dream – pirmoji 8″ Ainol planšetė

_-01_1Panašu, kad Ainol žada save išbandyti naujame amplua – 8″ colių planšečių rinkoje. Šiuo metu populiariausios planšetės 7″ mažosios ir paprastai10.1″ didžiosios, na, o 8″ yra labiau nišinis produktas. Tikriausiai yra pirkėjų kurie ieško 4:3 ekrano proporcijų – kurias ir siūlo 8″ ir 9.7″ planšetiniai kompiuteriai.

Kadangi  apie planšetės vidurius naujo pasakyti nėra ką, pakanka paminėti kad tai ir vėl produktas su ATM7029 čipu. Iš esmės, šis modelis niekuo nesiskiria nuo Ainol Crystal II, apie kurį jau rašiau. Deja, lygiai taip pat pagailėta ir IPS ekrano, kuris pateisintu gan aukštą tokios planšetės kainą – šiuo metu ji kainuoja ~150 USD, lyginant su 100 USD Crystal II kompiuteriu tai yra daug.

Galbūt vienintelis pliusas – 16 GB vietos, tačiau 8 ar 16 GB planšetei, kuri turi SD kortelės lizdą nėra tas faktorius kuris būtų lemtingas perkant.

Tokio tipo planšetė orientuota į vartotoją, kuris linkęs daugiau skaityti internete, naudotis facebook,  žiūrėti Youtube video, ar žaisti nesudėtingus casual žaidimus. Ir vėlgi, tai nėra nieko naujo. Panašu kad Ainol užmigo ant laurų, tuo metu, kai konkurentai jau gerokai pažengę į priekį.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.