12.12 išpardavimas ir „Xiaomi Note 3.5-3.6“

Kinai labai mėgsta skaičius ir dažnai suteikia jiems magišką reikšmę. Todėl jei „black friday” kuriamas labiau iš noro įsiteikti amerikiečiams ir kitiems sumautiems vakarų kapitalistams, tai 11.11 yra ko gero didžiausias metų festivalis kurį inicijuota patys kinai. Papildomai, kaip čia ir praleisi 12.12 – ne ką mažiau mistinė data, pasitaikanti tik kartą metuose. Žinoma, jei neminėsim to fakto, kad kiekviena data yra metuose vieną kartą..

Taigi, gearbest 12.12 išpardavimas trunka nuo šiandien iki rytojaus 10 val ryto ir galite įsigyti šį bei tą keliomis dešimtimis eurų pigiau, tiesa, iki Kalėdų jau vargiai begausite, bet kodėl nepasinaudojus proga ir nepasidarius dovanų festivalį sau pvz 1.25? O dabar apžvelkime porą įdomesnių išpardavimo prekių, kurias buvau praleidęs kiek anksčiau ir gal visai be reikalo.

Tikriausiai jau iš karto atpažinote pagal itin išskirtines linijas, kad čia yra „Xiaomi Note 5“ telefonas. Sakote atrodo kaip visa note serija nuo trečio modelio? Net ir nuo šešto nelabai skiriasi? Na gal ir taip. Pradžioje viso linijos užmanymo egzistavo „Xiaomi Redmi“ serija, skirta visišką biudžetą mėgstančiam vartotojui, „Redmi Note“ buvo kažkas ties viduriuku biudžeto ir hi-endo, ir „Note“ serija buvo Hi-endas. Tiek pirmas ir antras „Redmi note“ buvo tokie kaip ir meh, nuo jų niekam nebuvo nei šilta nei šalta. Bet va su trečiu modeliu korta paėjo ir jo populiarumas visai rimtai sprogo. Na ir Xiaomi į tai įsikibo taip smarkiai, kad Redmi Note 4,5,6 yra iš esmės labiau versijos per kablelį, ir visos jos labiau yra Note 3.4, 3.5, 3.6 – nei vienoje jų esminių pakeitimų nebuvo, bet jei jau atsinaujinate nuo kokio nors mygtukinio ragelio, geriausiai šokti tiesiai į paskutinę versiją, kurias trumpai apžvelgsime:

Xiaomi Note 5 pagrindiniai pliusai:

• 6 colių ekranas
• Snapdragon 636 Octa Core 1.8GHz  – patikimas, ne naujas, bet puikiai vis dar veikiantis ir gerai optimizuotas procesorius.
• 4GB ram + 64 GB vietos telefone
• MIUI atnaujimai

Paskutinis punktas tikrai nėra mažiausios reikšmės ir aš priminsiu už ką gerbiu „Xiaomi“ – jie iki šios dienos atnaujina programinę įrangą netgi 2013 m. išleistiems telefonams. Tai yra, po penkių metų nuo išleidimo. Retas gamintojas turi tiek kantrybės, bet užtai, pirkdami tokį ragelį galite būti tikri, kad bent penkis metus jūs turėsite pastoviai atnaujinamą telefoną, ir patikėkite, programinis atnaujinimas irgi daro stebuklus.

Šio ragelio parametrai atrodo dar geresni, kai pažiūri į kainą – šiuo metu kaina su nuolaida konkrečiai šių parametrų modeliui yra 150 USD šioje parduotuvėje.

3.6 versija jau išspaudė ir šiokį tokį notch dizainą

Štai ir antrasis šios dienos telefonas Note 3.6, arba „Xiaomi Redmi Note 6 Pro„:

• 6.26 colio ekranas
• Snapdragon 636 Octa Core 1.8GHz  – kaip ir ankstesniuose, procesorius tas pats
• 3 GB RAM + 32 GB vietos diske
• atnaujintas fotoaparatas
• naujausiais MIUI

Kaip matote iš pagrindinių parametrų – viskas praktiškai identiška, dėmesys į dizainą ir galų gale į fotoaparatą, kuris buvo silpniausia šios serijos vieta. Rimtai, dar padirbėjus prie fotoaparato būtų visiškai tobulas praktiškai be priekaištų ragelis. Naujausia Redmi Note iš jūsų piniginės iškrapštytų 170 USD jei pirktumėte šiuo metu.


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.