Umidigi Z2: naujos kartos pionierius?

Šiandien svečiuose turime dar vieną UMIDIGI telefoną, trumpu pavadinimu Z2. Aš priminsiu, kad UMIDIGI, anksčiau žinomas kaip UMI yra biudžetinių ragelių gamintojas, kurio ankstesni produktai nebuvo nei per daug inovatyvūs, nei per daug kokybiški – daugiau orientuoti į išorinį vaizdą ir kainą. Ne taip seniai, UMI pakeitė pavadinimą ir dabar jau taiko aukščiau, link premium klasės.

 

Z2 telefonas, nepaisant nuobodokai skambančio pavadinimo yra visai nenuobodus, o netgi, sakyčiau, intriguojantis. Pažvelkime iš arčiau ir aptarkime įdomesnes detales:

6.2 colių ekranas. Ką jūs į tai? Atrodo, kad telefonų nenormalaus didėjimo banga nuslūgo dar 2016, bet ne – jei paeis, Z2 bus stiprus koziris.
• kas nebūdinga biudžetiniams rageliams, net ir su tokio dydžio ekranu, šis telefonas turi 1080×2246 vaizdo taškų raišką, ir ekranas sudaro 90% viso priekio ploto. Manau, tikrai bus, kam tai aktualu.
Dvigubi fotoaparatai 16+8 MP tiek gale tiek priekyje. Anot, UMIDIGI 8 MP fotoaparatas pritaikytas fotografuoti mažiau apšviestoje aplinkoje, taip išspręsdamas vieną didžiausių mobiliųjų fotoaparatų problemą – nuotraukų kokybę, esant prastam apšvietimui. Tiesa, detalių nepateikia, tik pamini f/2.0 jutiklį, kurį turi 16 MP fotoaparatas.
Dual band 4G LTEseniau viena bjauriausių kiniškų telefonų problemų buvo prastas ryšys, mat ne visi palaikė dažnius naudojamus užmiestyje. Anot UMIDIGI, šis telefonas turi visus dažnius būtinus užtikrinti puikų ryšį visoje Europoje.
Android 8.1
6 GB RAM + 64 GB vietos telefone
2 sim kortelės + papildomas lizdas SD kortelei

Silpnesnė telefono vieta – biudžetinis MTK6763 2.0 GHz procesorius, tik šio pataupymo dėka tikriausiai ir gaunate visą aukščiau aprašytą rinkinį.

Jei susigundėte bėkite į išankstinį pardavimą – iki birželio 18 d. šio telefono kaina yra 250 USD, jį galite įsigyti čia.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.