Pipo Max M9 apžvalga

DSCN4777Pipo M9 modelį jau buvau trumpai apžvelgęs čia, bet pagaliau atėjo laikas ir išsamiai apžvalgai, kurios ši planšetė ir nusipelnė.

 Pradedam nuo kaip ir pabaigos, praleidžiant visus tuos nuobodžius „išpakavimo” momentus kurie niekam neįdomūs ir einam tiesiai prie reikalo.

 Ar Pipo M9 yra gera planšetė? Taip. Tobula – tikrai ne. Ar aš ja patenkintas? Taip. Ar ši planšetė yra viena geriausių kurias galima nusipirkti šiuo metu? Taip ir ne.

Kelias savaites kasdien panaudojęs M9 galiu pasakyti iš karto kas labiausiai įstrigo, o kas labiausiai kliuvo – kaip jau minėjau trumpoje apžvalgoje, tai yra toks premium produktas, kuris galų gale jaučiasi kaip premium. T.y. patogus, gražus, ne pigia išvaizda ir puikia ergonomika. Nuostabu yra tai, kad planšetė pagaliau nekaista ir nebeveikia kaip ankstesni RK3066 rankų šildytuvai, o baterija laiko neįtikėtinai ilgai kaip chinatab’ui. Gal tam turi įtakos, kad ji vis dar nedirba maksimaliu galimu 1.8 Ghz dažniu, o sumažintu 1.6 Ghz. Aš paprastai išsuku ~12+ valandų su garsu, AUTO ryškumu (kuris mane kažkodėl net per daug džiugina), wifi – įjungtas. Kadangi RK3188 platforma yra 28nm technologijos – tai padeda taupyti energiją. Ir tai yra vienas ryškiausių gerų šios planšetės skiriamųjų bruožų.

Screenshot_2013-06-01-18-50-52

Dar keistas dalykas, apie kurį pagalvojau rašydamas šitą tekstą – kad po M9 modelio pasikeitė mano mąstymas apie planšetes aplamai – 10″ planšetės vienintelis minusas kad ji visgi kiek sunkoka laikant ilgai vienoje rankoje. Kartais ir nelabai patogu, bet kita vertus – nešiojamą kompiuterį pradėjau naudoti vis rečiau, o mano dažniausiai lankomi puslapiai ar forumai netgi dar patogiau peržiūrimi planšetės ekrane (rekomendacija tapatalk programai!), arba jei reikia tik užmesti akį (pvz., koks nors ebay) taip net ir greičiau. Be to, nereikia ieškoti kur padėti kompiuterio, nereikia laukti kol užsikraus tas, anas, nereikia eiti jungti krovimo laido (visgi amžius, nebe išveža senukas). O šiaip, kaip sako mano vienas draugas – 10″ ekranas gerai, bet jei būtų bent 15″ būtų dar geriau. Ir kaip nekeista sutinku su juo :)

Minėjau, kad tik įsijungus ekranas paliko labai gerą įspūdį – tas ir nepasikeitė. Ekranas puikus – tiesa, ryškumas vakare yra netgi toks, kad norėtųsi galimybės jį netgi dar primažinti – bet manau šitą galbūt man padės išspręsti kokia nors aplikacija iš play store. Lietimo jautrumas – kažkur tarp idealiai ir puikiai.

 Garsas – vis dar esu linkęs manyti, kad geriausias iš visų mano laikytų tablet’ų – aišku, garsiakalbiai priekyje tam pridėtų papildomą pliusą, bet ir būdami gale jie dirba garsiai ir garsą atkuria gerokai normalesnį nei mano kibirinės nešiojamojo kolonėles.

 Wifi – kiek skaičiau atsiliepimus, yra vartotojų kurie skundžiasi ryšio kokybe ir jo trūkinėjimu. Vienas vartotojas netgi pranešė 20 dB svyravimą – kas realiai sudaro ⅓ visos ryšio kokybės. Jei smulkiau – mažesnis nei -60 dB ryšys yra prastos kokybės ir praktiškai nevertas naudoti. Taigi, jei planšetės ryšys šokinėja nuo kokių -50 iki -70 dB – tai yra labai prasti rezultatai. Greičiausiai tai bus tradicinis kiniškų planšečių minusas – neatidus darbas gamykloje su wifi antena. Kas reiškia, jei jau taip nutiks ir jums nebus kito kelio, kaip atidaryti planšetę ir sutvarkyti wifi anteną. Bet po tokio ilgo pagąsdinimo, galiu pasakyti kad ryšys mano modelyje geras ir jam priekaištų visiškai neturiu. Išskyrus mano minėtą bug’ą tada, kai su wifi yra įjungtas bluetooth.

 Einam toliau, prie tų dalykų, kurie man užkliuvo. M9 modelis, kaip dažnai ir pasitaiko kiniečių gamyklose, gaminamas vadinamais batch’ais, (partijomis). Šiuo metu pipo M9 modelių yra, jei neklystu 3 ar 4. Batch#1 gavo tie kurie užsisakė preorder (išankstinį užsakymą), daugiausiai blogų dalykų buvo girdėti apie jį – ekrano mirgėjimas, wifi, ir pan. Batch #2-3 pakeista pagrindinė plokštė, kuri išsprendė mirgėjimo problemą. Ši versija pačių Pipo apibūdinama kaip NEW PCB 1.2-1.3. Pas mane yra 1.2 pcb versija, kaip minėjau jokių problemų su ekranu nėra. O visai nesenai pasirodė ir PCB 2 versija., apie kurią Pipo pranešė savo facebook puslapyje. Kodėl tai svarbu ir kodėl tai nėra gerai – pasikeitus techninei įrangai reikia keisti ir programinę, todėl nors modelis kaip ir toks pat, tačiau pagrindinė programinė gamintojo įranga skiriasi. Tai reiškia kad reikia papildomai domėtis ir atrinkinėti teisingą programinę įrangą atnaujinant, nes kitaip gresia juodas ekranas. O šiaip – Pipo truputį užmigo su atnaujinimais, ir oficialiame gamintojo puslapyje naujausia versija kol kas yra 0529 – daugiau nei pusantro mėnesio senumo.

pipo2 Einam prie rimčiausių problemų kurias šiuo metu turi M9 ir kurias turi, kaip neabejoju, visi kiti RK3188 modeliai. Galbūt esu naivus, bet manau, kad plaštetė su tokiais parametrais turėtų dirbti real-time ar jam artimu režimu. T.y. persijungimai tarp aplikacijų neturėtų trukti, startinis užkrovimas turėtų būti žymiai greitesnis ir galų gale senoji RK3066 multitasking strigimo problema turėtų būti išspręsta. Kol kas viso to nėra. Rk3188 nesiūlo idealios “glotnios” (smooth) sąsajos. Dar daugiau, tarkim tokie žaidimai kurie veikdavo planšetėse su RK3066 be problemų, pvz Need for speed most wanted – pipo M9 neveikia taip gražiai, jaučiasi stabdymas. Kodėl taip yra – mano nuomone atsakymai keli – pirma, aplikacijos nėra optimizuotos būtent tokiam procesoriaus tipui. Ir kas svarbiausia – nenaudojami keturi branduoliai. Todėl natūralu, kad žaidimas, kuris naudoja du branduolius prie žemesnės rezoliucijos veikiančiais tokiu pačiu dažniu veikia geriau. Kas mane veda prie tokios išvados – šiuo metu quad core yra daugiau ar mažiau marketingo žingsnis, nei realus pagerėjimas naudojime.

 Kalbama kad naujas android pagaliau pilnai dirbs visais keturiais branduoliai. Aišku, ar tokia programinė įranga bus iš vis išleista Pipo m9 planšetei tai dar klausimas. O kol kas – galingiems quad core procesoriams dar paprasčiausia per anksti. Ir vien dėl to, kad jiems normaliai optimizuotos programinės įrangos dar nėra. Taip, kaip kurie dalykai žinoma vyks greičiau, bet jei jau imam tai kaip visumą, M9 modelis yra kūdikis, gimęs per anksti.

Kitas dalykas, prie kurio man tenka grįžti, kad ir su nenoru – surinkimo kokybė. Dizainas, išvaizda, visa kita tvarkoje, bet va ekranas.. Planšetėse ekranai yra ne užfiksuojami kokias nors varžtais ar plastiku, o tiesiog įpresuojami ir priklijuojami. M9 tas darbas atliktas prastai – ar tai dėl blogos pačios gamybos formos ar dar dėl ko, bet jaučiasi diskomfortas, kai du iš keturių kampų turi šiokį tokį laisvumą ir yra šiek tiek pakilę. Naudojimuisi tai netrukdo, bet vis tiek nemalonu.

 Ar tai yra geriausia planšetė, kurią šiuo metu galite įsigyti lyginant kainą ir kokybę? Negaliu atsakyti. Iš esmės dėl to kad neteko bandyti Samsung Exynos 4412 platformos, apie kurią kalbama, kad ji kaip tik turi to vientisumo veikime, kurio neturi Pipo M9.

 Viską sudėjus bendrai, tai tikrai labai solidus ir pakankamai kokybiškas kompiuteris, su ilgu baterijos tarnavimo laiku, puikiu ekranu ir garsu. Ir, galbūt, su geromis ateities perspektyvomis, jei gamintojas jo neapleis. Šiai dienai įvertinimas – 9/10.

Screenshot_2013-05-29-00-11-45 Screenshot_2013-05-29-00-11-19 Screenshot_2013-05-29-00-03-00 Screenshot_2013-05-29-00-02-52 Screenshot_2013-05-29-00-02-42 Screenshot_2013-05-29-00-02-00

69 thoughts on “Pipo Max M9 apžvalga

 • 29 liepos, 2013 at 00:30
  Permalink

  Sveiki!
  Gal galetumet padaryti apzvalga, arba tiesiog siaip atsakyti, kur jusu nuomone yra geriausia pirkti plansetes? Kiek ziurejau, geriausia pvz.: Pipo M9 kainas maciau Aliexpress.com, taciau ar yra geresniu parduotuviu?
  Taip pat ka manote apie Pipo M9 pro versija? Ar verta moketi papildomus pinigus?
  Plansete as ruosiuosi pirkti studijoms, todel, jau manau, kad reiketu ja uzsisakyti, taciau nezinau, ar vertetu palaukt dar sios plansetes kainos kritimo( todel, kad ji dar neseniai isejusi) ar laukti kitu, dar geresniu modeliu ( maksmaliai 800 litu isleidziama).

  Dekoju uz atsakymus :)

  • Avatar photo
   29 liepos, 2013 at 06:22
   Permalink

   Ateityje toks bendras straipsnis bus, bet jei trumpai – jei labai aktualu kaina, tai reiktų sekti Kinijos parduotuves ir aliexpress’ą kas dieną ir gaudyti akcijas – tas leistų sutaupyti iki ~$20+, arba 10% kainos. Pigiau nei aliexpress be nuolaidų paprastai nebūna, bet vėlgi, dalis to expreso yra paprasti žmonės, kurie nieko nebenorės girdėti apie garantinį jei kas atsitiks :) Ir šiaip, perkant reikia naudotis visais įmanomais svertais – paypal apsauga, escrow apsauga, nes kitaip su jais gali būti sunku.

   Kol kas Pro dar gerokai viršyja 800 limitą, kažin ar atpigs tiek daug – manau reali mažesnė kaina rudenį/žiemą galbūt bus apie ~250 USD, kas Lietuvoje gaunasi apie ~840 Lt. Rezoliucija aišku gražiai atrodo..

   O jei reikia iki rugsėjo, turbūt pats laikas užsisakyti dabar, nes gali ir antroj rugsėjo pusėj ateiti.

 • 30 liepos, 2013 at 19:57
  Permalink

  Bet sako,kad M9Pro sustabdyta,nes pirmoje partijoje rado trukumu ar dar kazko…az zinote ka nors apie tai ir kokia galimybe uzsisakyti ir kokia kaina? Aciu.

  • Avatar photo
   31 liepos, 2013 at 08:53
   Permalink

   Dėl gamybos sustabdymo negirdėjau, bet viena blogiausių minčių su kiniškom planšetėmis tai yra pirkti naują modelį tik jam pasirodžius, arba dar blogiau, užsisakyti preoder, išankstinį užsakymą.
   Geriau palaukti bent mėnesį nuo pardavimo ir pasiskaityti atsiliepimus, apie Pro modelį daugiau kaip tik parašysiu šiandien.

 • 11 rugsėjo, 2013 at 00:45
  Permalink

  Sveiki Mydroid.lt,

  Nusprendžiau įsigyti pirmąją planšetę. Neesu iš tų, kuris nori permokėti už mega brendų produktą, tad ėmiau uostinėtis apie Chinos stipriai kokybiškėjančius analogus. Kadangi Lietuvoje gerų kinietiškų planšečių nusipirkti praktiškai neįmanoma (arba prašomų pinigų kiekis neproporcingas parametrams), nusprendžiau žvalgytis sveturnuosna. :) mydroid.lt užvedė ant kelio. Atmečiau Ainol’ų, Cube’ų, Ramos’ų ir kt. panašių galimybių tvarinius, nes vieno ar kito kažko juose man trūko. Manau aiškiai apsistojau ties dviem labai panašiais PIPO modeliais: 9.4″ PIPO M8PRO ir 10.1″ PiPO Max-M9. Charakteristikos labai panašios, bet M8PRO netgi labiau traukia, dėl savo į priekį iškeltų stereo „spykerių” ir viliojančiai plonėjančio korpuso :) Na taip, M8 neturi „mėlynojo danties” bet kaipnors su tuo susigyvenčiau. Ką manote apie mano pasirinktuosius?

  Radau kelis pardavėjus. Vienas jų ir šitoje svetainėje paminėtasis „buyincoins.com”. Būčiau labai dėkingas jei Jūs parekomenduotumėte seller’į, su kuriuo kilo mažiausiai bėdų arba jų nekilo visai.

 • 21 rugsėjo, 2013 at 21:58
  Permalink

  Kaip manot kuri geresne M9 pro (3g) ar M6 pro (3g).
  NIekur nerandu kuri yra naujesnis modelis.
  O gal M8 su kuria galima ir skambinti. Nes su auksciau isvardytom M6/9 tai kaip supratau skambinti negalima :(

 • 1 spalio, 2013 at 20:20
  Permalink

  Turiu planšete Pipo m9 pro tikrai nesiskusčiau labai superinė planšetė labai greitair geras ekranas talpi nu visai būtų man liuk jei tie kiniečiai viską žiūrėtų rimčiau ,mat papuolė gal brokuota vargstu su ijungimu jei išjungiu ir planšetė atvėsta neįsijungia turiu maigyt mygtuką daug kartu kokia penkesdešimt ir vėl įsijungia ir nežinau ką daryt parsisiunciau is kinijos ,kokia cia galėtų būt problema? o šiaip tai super butų jei ne tas gedimas ,beje tinklapyje alieexpres maciau jau yra ir su skambinimo galimybe tokiu planseciu tik kamto reikia jei turi telefoną?

  • Avatar photo
   2 spalio, 2013 at 07:23
   Permalink

   Dėl skambinimo aš irgi nesu tikras kam jis reikalingas iš planšetės :)

   Apie įjungimą – ar baterija išsikrauna kai planšetė išsijungia ir nebeįsijungia? Nes jei išsikrauna tuo metu kai būna išjungta, tada yra viena problema, jei neišsikrauna, galbūt tiesiog problema su įjungimo mygtuku ar pačia jungtimi. Aš bet kuriuo atveju pirma perrašyčiau programinę įrangą, jei tas nepasitaisytų persiųsčiau atgal kiniečiams, tas kainuotų ~50 Lt, aišku su sąlyga, kad užsakymo laikas aliexpress’e dar nepasibaigęs.

   Šiaip dar klausimas iš šono apie M9 Pro – ar bandėte GPS? Įdomu koks tikslumas ir koks prisijungimo greitis.

   • 3 spalio, 2013 at 06:27
    Permalink

    Bandžiau veikia gerai bet ta navigacija iš pirmo žvilgsnio,neturiu įgudžiu šioje srityje todel vertint negaliu, toks ten is manes specialistas. o kur gaut ir prsirašyt ta butent siam įrenginiui skirta programą?

 • 9 spalio, 2013 at 06:06
  Permalink

  Su baterija viskas gerai ir veikia gerai kai įsijungia tiesiog ilgiau palaikius išjungta kad po to ijungt reikia spaudinet begalę kartų kad įsijungtu o tai jau nervina gana stipriai įsūdė čia man kinai brokuota kokia .

  • 12 spalio, 2013 at 19:44
   Permalink

   Sveikas kazkur girdejau apie kinieciu plansetes jog negalima leisti joms pilnai issikraut, tai turbut cia tavo atvejis

   • Avatar photo
    14 spalio, 2013 at 07:22
    Permalink

    Jeigu ta planšetė ne vienkartinė, tai galima pilnai išsikrauti. Li-on baterijos puikiausiai išgyvena ir iškrautos.

 • 22 spalio, 2013 at 10:53
  Permalink

  Sveiki, pries savaite isigijau M9Pro. Net nezinau keistai kazkaip ji elgiasi…narsant internete ar siaip dirbant ima ir ,,pakimba”, nereaguoja i nieka, neissijungia. Vienitele priemone laukti kol issikraus baterija. Gal zinot kur problema?

  • Avatar photo
   22 spalio, 2013 at 12:13
   Permalink

   Dėl PRO versijos kažin ar galėsiu kažką specifiškai patarti, bet paprasčiausia būtų perrašyti programinę įrangą iš naujo.

 • 22 spalio, 2013 at 20:36
  Permalink

  O tu nelauk šalia blico yra rezet skylutė įkises paspausk kokiu dratuku ar adatos kitu galu ir atsikabins ,beje persirašiau,va linkas iš kur parsisiust programine įrangą http://www.pipo.cn/En/index.php?m=About&a=gujian , veikia dar geriau ,bet vistiek isijungia normaliai tik po neseno isjungimo jei ilgiau palaukiu vel turiu spaudinet kad įsijungtų ,daugiau priekaistų neturiu,sakau gal koks takelis įtrukes ar salta paikė kurnos nevientisa but paprastas kompiuteris greiciausiai butų koks kondesatoriu net nezinau nesiu pas meistreliu gal ka išburs nes siust atgal nelabai kam yra kinas durniu ijunges nesupranta apie ka kalbu ir jau net neatsako aisku jau ir pervelu.

  • 24 spalio, 2013 at 11:32
   Permalink

   Čia galbūt bus M9 Pro problema su tuo įjungimu po ilgesnio laiko… ,,suprask lietuvi metalinis korpusas užšąla, čia gi ne Kinija, čia lietūs lyja…”:)))
   Beje ačiū už ,,reset” skylutę, suveikia puikiai…
   O dabar pakalbėkime apie ,,užšalusį” įjungimą… kadangi ankščiau, kai ,,pakibdavo” laikydavau kol išsikraus to nejaučiau, nes kitą dieną planšetę vėl įkraudavau, jungdavau ir būdavo viskas tvarkoje.
   Bet kai suveikus ,,resetui” pradėjau tvarkingai nakčiai išjunginėt prasidėjo įdomumai…t.y. ryte nenorėdavo įsijungti
   Nežinau ar tavo atveju padės, bet man padėjo. Ryte planšetę (nesvarbu įkrauta ar ne) jungiu į tinklą, kaip pakrovimui ir palaikau kokias 3 – 5 minutes…po to atjungiu ir bandau jungt planšetę…ir…jungiasi:)))

 • 24 spalio, 2013 at 13:48
  Permalink

  Sveiki, neapsisprendžiu, ar imti PIPO M9 pro su 3G iš kiniečių (750 lt + mokesčiai), ar imti ASUS MeMO Pad FHD 10 16GB 3G/LTE (1350 lt) Lietuvoje. Jau buvo apsisprendęs investuoti į Kinijos ekonomiką, bet paskaitinėjau paskutinius kolegų paklausimus/pasipergyvenimus dėl iškylančių problemų eksplotuojant PIPO – atsirado didelės abejonės PIPO nenaudai.
  Galvoju, ar šitie gaminiai (aplamai – plančetės) yra patikimi, esant gedimui taisomi (ne pagal garantinį), kokios dažniausios galimos ligos ir kokia tų ligų pašalinimo kaina? Jei su jomis bėdų nemažai, ar ne geriau imti su garantiniu aptarnavimo ir šiek tiek sumokėti avansu (gal charakteristikos ir bus prastesnės ASUS’o…)? Nesinori turėti daiktą, kuri reikės nuolat gydyti, o ne ne problemų eksplotuoti

  • Avatar photo
   28 spalio, 2013 at 06:47
   Permalink

   Tai kad ir asusas ir pipo bus pagaminti ten pat, tai ekonomikai Kinijos manau abu variantai naudingi :) Tik tiek kad Asus kokybės kontrolė žymiai geresnė. Paprastai su kiniška elektronika yra viena taisyklė – jei veikia gerai iš karto, veiks ir ilgiau. O jei neveikia – teks siųsti atgal ir kol yra tarkim, paypal apsauga, ta garantija greičiausiai ir bus suteikta. Aš vis tiek imčiau paprasta ne PRO versiją.

 • 5 lapkričio, 2013 at 23:39
  Permalink

  Sveiki.. ilgai ilgai laukiau savo planšetės, irrrrrrr…. pagaliau sulaukiau :)
  Jei pažiūrėjus aukščiau, iškėliau dvejonę ir pasiklausiau mydroid.lt patarimo – „M9” ar „M8”. Tai galų gale nusipirkau „M9 Pro”. Planšetas super, jokių paminėtų problemų neaptikau, viskas veikia kaip ir turi veikti. Beja, Audriau, „mokesčių loterijoje” – laimėjau….. ;)

  • Avatar photo
   6 lapkričio, 2013 at 06:56
   Permalink

   Vadinasi laimėjimas dviejose loterijose iš karto, sveikinu :). Jei pirkai savo naudojimui ir turėsi laiko/noro parašyk trumpą atsiliepimą po kokių poros savaičių, man įdomu kiek pasiteisina RK3188 aukšta rezoliucija kasdieniniame naudojime.

 • 7 lapkričio, 2013 at 17:31
  Permalink

  Tai va o man kaip sakoma nepasisekė ,veikia kaip sakant nepriekaištingai irgi, bet siandien pats iš daves žvengiau ,šildžiau fenu nes kitaip neįsijungia :) Iš pradžiu ėmė nervas bet dabar susitaikiau ir juokinga.įdomu kažin čia yra kietų specialistų šituo klausimu kas galėtų pasakyt kodėl čia tas įsijungimas ožiuojasi kad fenu rei pašildyt jeigu ilgiau palaikau kol atšala :).jungtukas geras tiktrinom o procesoriu viens meistrelis perlitavo,bet vistiek tas pats.

 • 7 lapkričio, 2013 at 17:37
  Permalink

  Ai dar vot viens reikaliuks,man nunesiau tainustatė interneto parametrus ir veikė gerai bet kai tam meistreliui nunesiau jis pradangino tuos parametrusir dabar problema sukonfiguruot niekaip nesukonfiguruoju,kažka kitaip reikia rasyt negu oficialiam tinklapį nes kai padarau kaip tinklapį matau tik skaipa ir facebooka nors skale rodo pilna,kas nuotuokiat apie ši reikaliuka pasidalinkit patirtim tai jau eit vel prasyt nelabai gražu pats sau kvailai atrodau kad tokio paprasto dalyko neįveiki pas mane pildyk tele2.

  • Avatar photo
   9 lapkričio, 2013 at 20:46
   Permalink

   Tikriausiai reikėtų žiūrėti APN nustatymus. Tele2 pildyk kažkur irgi juos turi užsirašę, galima rasti per google.

 • 2 gruodžio, 2013 at 12:51
  Permalink

  Sveiki, internete radau nemažai atsiliepimų apie prastą GPS ir Wifi signalą būtent šiame modelyje. Galbūt tai dėl nugarinės korpuso dalies, kuri padaryta iš aliuminio ar tai tiesiog pačios „geležies” defektas/nekokybiški „geležies” komponentai? Būtent šie atsiliepimai ir kol kas atbaido pirkti šį tabletą, kuris visomis kitomis prasmėmis yra būtent tai, ko ieškau, o taip pat ir todėl, kad „nesikandžiojanti” kaina. Gal apžvalgos autorius galėtų patestuoti labiau GPS?

  • Avatar photo
   2 gruodžio, 2013 at 22:54
   Permalink

   Žinoma, prašum – M9 neturi GPS, o wifi bent jau man veikia puikiai, geru atstumu ir maksimaliu greičiu.

   • 4 gruodžio, 2013 at 13:56
    Permalink

    O su M9 Pro ar teko testuoti GPS?

 • 19 gruodžio, 2013 at 08:59
  Permalink

  Laba diena,
  radau neblogą variantą Pipo max m9 ebay, tačiau ten parašyta, kad jis turi ENGLISH FIRMWARE, klausimas, ar tai gerai Lietuvos vartotojui? :)

  • Avatar photo
   19 gruodžio, 2013 at 09:32
   Permalink

   Na, kitas variantas yra CHINESE FIRMWARE. Tai čia jau kaip jums labiau patinka :) Lietuvių kalba yra abiejuose.

  • Avatar photo
   20 gruodžio, 2013 at 07:18
   Permalink

   Kameros dvi, nepatingėkite ir dar įdėkite šiek tiek darbo į informacijos paieškas – pirmame puslapyje yra nuoroda į straipsnį kas iš vis yra 3G.

 • 20 gruodžio, 2013 at 18:20
  Permalink

  Supratau.
  Aciu,uz issamius straipsnius,kurie istiesu apsviete.
  Is kokio pardavejo patartumet pirkti,kad butu kuo maziau problemu arba isvis ju nebutu ir kuri pipo m9 ar pipo pro m9. Noriu pirkti vaikui ir kazkiek naudosiuos pati.

 • 20 gruodžio, 2013 at 18:26
  Permalink

  svarsciau apie Prestigio Multipad PMP7280C3G bet jei teisingai supratau sis variantas nieko vertas lyginant su pipo m9. Ieskojau,kad butu ir wi-fi ir 3g. Pipo kiek supratau yra arba wi-fi arba 3G.

  • Avatar photo
   21 gruodžio, 2013 at 08:41
   Permalink

   1. Lietuvių kalba yra
   2. Yra wifi arba wifi+3g
   3. Pardavėjo, su kuriuo nebūtų problemų nėra. Aliexpresse garantijos pačios mažiausios, nebent pirkti iš patikrintų parduotuvių kurios iš tikrųjų laikosi garantinio metų įsipareigojimo. O šiaip – galima garantuoti kad 80% bet kokios problemos bus išspręstos pačių aliexpress tuo atveju jei gausite nekokybišką prekę. Kaip bus po to, kai paliksite atsiliepimą – jau kitas klausimas.
   4. Sau dar kartą imčiau paprastą M9 versiją.

 • 22 gruodžio, 2013 at 01:52
  Permalink

  Aciu uz atsakyma.
  1.Dar domina piopo m6 ir m8 gal zinote ka nors apie juos?
  2.Ar is visu pipo vis gi geriau rinktis m9?
  3.Kodel m9 geresnis uz m9 pro ir uz auksciau paminetus (jei geresnis)?

  • Avatar photo
   22 gruodžio, 2013 at 17:14
   Permalink

   Na, tiek tai jau privačios konsultacijos reiks :) Skaitykite straipsnius, komentarus ir forumą, kur visi šie reikalai jau aptarti.

  • Avatar photo
   22 gruodžio, 2013 at 22:02
   Permalink

   Aš jau atsakiau – aš rinkčiausi paprastą M9. Nes asmeniškai forma patinka ir ekrano proporcijos. Aukštos rezoliucijos klausimu esu skeptiškas.

 • 28 gruodžio, 2013 at 22:19
  Permalink

  Turiu Pipo m8pro su 3g, bet idejus sim kortele, jis pats nusistate interneto nustatymus, bet kaip suprantu blogas proxy ir reikia ji pakeist. Bet man neiseina nei redaguot, nei pridet naujo APN, nieko neleidzia issaugoti. buvau nunesus i Tele 2 salona tai irgi nelabai ten ka suprato ir nieko nepakeite, tai kame cia problema galetu buti?

  • Avatar photo
   28 gruodžio, 2013 at 22:55
   Permalink

   Tai visada galima tradicinį Factory reset padaryt. Šiaip turėtų leisti pridėt naujus APN (settings>more>mobile networks>Access Point Names). Galima kažką bandyt žaist atjungiat/įjungiant 3g. Nebent planšetėse su 3g kažkodėl viskas kitaip veikia nei android telefonuose.

 • 29 gruodžio, 2013 at 21:02
  Permalink

  pavadinimas tele2 internetas
  apn. internet.tele2.lt
  istrink proxy ir port reikšmes ir pažymek tada veiks gerai.

 • 17 sausio, 2014 at 07:30
  Permalink

  Dar norėčiau papasakot dėl to ilgo neiįsijungimo,vis dėlto tai mane užkniso ir surizikavau nusiūst garantiniam remontui sumokejau už išsiuntima 50 litų. Tai kinai pasakė kad čia gamyklos problema ir apkeitė ant naujos ilgai negalvodami kuo labai džiaugiuosi dabar planšetė pilnavertė ir gerai veikia neturiu jokiu priekaištų.

 • 14 balandžio, 2014 at 14:15
  Permalink

  Sveiki,

  absoliučiai nenutuokiau planšetėse, bet pasiskaičiau šį puslapį ir noriu labai pagirti autorių už paprastus išaiškinimus bei konkretumą. Įsidėjau tarp mėgstamų puslapių, skaitysiu dažniau.

  Tuo pačiu, sudomino Pipo Max M9 modelis. Žiūrinėjus Aliexpress, bet nesu per ten pirkęs. Tik ebay naudojausi. Principas įtariu panašus, bet kainų pasiūla didelė. Ar būtų korektiška pasiteirauti, kiek išleisti šiam modeliui pinigų? 3G nereikalingas, bus naudojamas tik namie daugiausiai pramogoms, laisvalaikiui. Ar 200 dolerių (be siuntimo) yra logiška mokėti? Galbūt tiesiog per pigu.

  Dėkoju, jeigu kas atsakys :)

  • Avatar photo
   15 balandžio, 2014 at 07:28
   Permalink

   Dėkui už gerus žodžius, o šiaip M9 ne pro modelis gali kainuoti 200-210 USD, žinoma, jei tai yra kaina su siuntimu. Mat aliexpress’e siuntimą jie gali užsidėti praktiškai iki 1/3 planšetės kainos, tai tiesiog reiktų pažiūrėti, kokia yra galutinė suma. Mažai kas skundžiasi, kad planšetės per pigios :)

 • 2 rugpjūčio, 2014 at 21:58
  Permalink

  SVEIKI, PERSKAICIAU NUODUGNIAI VISKA :) NES VISISKAI NIEKO NESUPRANTU APIE KOMPIUTERIUS, NEPASAKYCIAU, KAD DABAR SUPRANTU DAUGIAU :)
  GAL GALETUMETE MAN TIESGIO PASAKYTI -KA MAN SIANDIEN PIRKTI M9, M8 AR M9 PRO?
  AR KAZKA IS SKYTECH APIE 1000LT (TOKS MAX BIUDZETAS) BET AISKU BEDA, NEZINOCIAU KA IR TEN RINKTIS :DDDD

  • Avatar photo
   5 rugpjūčio, 2014 at 14:47
   Permalink

   Pirkti M9/M8 šiuo metu nebe apsimoka, nes technologijos vietoje nestovi. Paskutinė kokybiškiausia mano testuota planšetė šiuo metu buvo Ramos I9.

  • Avatar photo
   6 rugpjūčio, 2014 at 07:29
   Permalink

   Aš tai noriu, šį kartą padarysiu jum nuolaida, perveskite 9 lt ir 100 ct. :) Dėl bliuskutės ir kitų dalykų pašnekėsim tada, kai išleisiu receptų knygą. Taip, čia yra I9.

 • 6 rugpjūčio, 2014 at 09:46
  Permalink

  Hmm, Jus nuostabus ;)
  O tai man apsimoka dar kartu pirkti 16gb kortele ar ne?
  o ta I9 kai ateis irgi reikes perinstaliuoti?

 • 16 rugsėjo, 2014 at 13:16
  Permalink

  to: Justina tas pardavejas kazkoks itartinas raso 99% possitive feedback, bet nei vienos plansetes nepardave ir aisku jie neturi atsiliepimu apie ja…. Nuvykus i ju parduotuve situacija panasi, pardave vos vienas kita daikta. Reiketu atidziau rinktis is ko pirksite ir kam siunciate pinigus, pagal atsiliepimus ir pardavimu kieki.

  • Avatar photo
   9 spalio, 2014 at 10:41
   Permalink

   nedrįsčiau rekomenduoti, geriausiai pasitikrinti per atsiliepimus. Tobulo pardavėjo aš pats kol kas dar neradau.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.