Minix Neo X8-H – skaitytojo įspūdžiai

Minix neo x8 h grotuvasMinix Neo X8-H – šiuo metu yra tikriausiai yra vienas iš labiausiai intriguojančių ir daugiausiai žadančių produktų android mini pc (ar tv priedėlių) rinkoje. Visai nesenai apžvelgiau vieną jo pusbrolių MBOX S82, o štai Neo X8-H yra naujesnis, tobulesnis ir atrodo, viską, ko reikia turintis grotuvas. Savo įspūdžiais naudojant šį android pc pasidalino ir mydroid.lt skaitytojas:

Kaip ir visada, grotuvo kelias prasideda nuo jo pirkimo, šiuo atveju iš Aliexpress, kur vidutinė kaina yra apie 150$ arba ~500 Lt. Sutikite, už grotuvą tai jau visai nemažai, tris kartus brangiau nei ankstesnės kartos įrenginiai, todėl ir norisi jo kokybiško. Nors kinų pasirenkamos pašto paslaugos paprastai būna labai lėtos, tačiau šį kartą siunta atkeliavo tikrai greitai – SG POST grotuvą pristatė per dvi savaites.

Pirmi įspūdžiai – lyginant su MK808B (antros kartos kinų tv priedėlis su populiariu Rockchip rk3066 procesoriumi) – geri. Pakuotė tvirta ir pats gaminys pakankamai geros išvaizdos – solidus, su visomis reikalingomis jungtimis, tik štai originalus jo pultelis niekam tikęs, visa laimė, kad komplekte buvo įdėtas papildomas – pultelis-pelytė (airmouse) Minix Neo M1super, nieko netrūksta, patogus, manevringas, funkcionalus.

Minix Neo X8-H mini pc launcheris Minix neo x8 h media pc Minix Neo X8-H xbmc

Standartinė Minix programinė įranga nėra prasta, tačiau perrašius į Finless 1.0 Rom, platformos darbo rezultatai pasidarė dar geresni – išvalytos nereikalingos aplikacijos, suteiktos root teisės, geresnis suderinamumas Google Play. Tačiau, kaip ir MBOX modelyje, čia Antutu paleisti nepavyko, nors su standartine Minix įranga testas veikė ir surinko maždaug 24 000 taškų.

Minix Neo X8-H sistema Minix neo x8 h 4k video Minix neo x8 h android

Įrašius XBMC -Xbmc-13.2-Gotham-4K-video-2160P-output, versiją 4K testinius video rodo puikiai, priekaištų XBMC veikimui ir stabilumui nėra. Pajungus išorinį Samsung 750 GB kietąjį diską (pasyvus -be papildomo maitinimo) grotuvas vėlgi veikė be priekaištu, pavežė visus bandytus full hd filmus. Kol kas neperkaista, pakibimų nepastebėta ir itin norisi išbandyti žaidimų galimybes su pultelių, nes visgi pelės ir klaviatūros hibridas tam netinkamas.

Dėkui vickax, kuris pasidalino įspūdžiais!

One thought on “Minix Neo X8-H – skaitytojo įspūdžiai

  • 8 rugsėjo, 2014 at 21:23
    Permalink

    Vienam screen’e matomas Nexus 10 irasas apie irengini, tai cia tik del Finless 1.0 ROM for the Minix X8-H rom’o ipatumo- update’o.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.