Kiniškos kokybės etalonas – Jiayu G3

518519834_687Va šitaip aš jau įtikėjau ir telefonais iš Kinijos :) Visai nesenai atlikau (ir tebeatlieku) eksperimentą, kiek gali atlaikyti nesveikai pigus ragelis iš Kinijos Jiayu G1, todėl kad praleisiu įžangą, kuri buvo praeitame straipsnyje apie mano patirtį ir bendrus santykius su kiniškais telefonais ir eisiu beveik iškart prie reikalo.

Rašydamas žodžius kiniškos kokybės etalonas aš nededu jokių kabučių, nors gramatiškai ir turėčiau :) Todėl – kad tai iš tiesų kokybiškas telefonas. Viskas prasidėjo tuo, kad būdamas absoliutus Nokia fanbojus nusprendžiau atnaujinti savo tele-parką, kurį sudarė antikinė – gotikinė 6320i (vienas geriausių ir praktiškiausių modelių savo laiku, kuklia mano nuomone) ir renesansinė E63 (kurią gal būčiau keitęs nebent į E72, nes esu konservatorius..). Visgi peržiūrėjęs siūlomus variantus susidariau tokius įspūdžius: visada geriau palaukti nes jei tik nupirksi – už kampo pasislėpusi laukia nauja mobiliųjų karta, aliofonas, kurio norėčiau, turi turėti nuo 1 GB ram ir bent dualcore procesorių, su aukštesne rezoliucija nei kokie 600*400, bei visa tai sukti turėtų 4 androidas.

Šiuo atveju, Nokia man nepasiūlė nieko panašaus. Samsungas bandė iškišti savo SII ar SIII modelius bet pasakiau jam “ne” jau vien dėl kainos, kurią kaip ir galėčiau mokėti, bet mano praktiškoji pusė nusigraužtų nagus. Visgi virš 1000 Lt mokėti už telefoną ar planšetę su mažesniu nei 10” ekranu man kol kas neatrodo pateisinama. Šiek tiek (turbūt porą savaičių kasdien) panagrinėjęs Kinijos rinką apsistojau ties Newman N1 – N2 arba Jiayu G2 – G3. Dar po kiek laiko atsitiktinai užtaikiau šiokią – tokią nuolaidą G3, kas leido griebti jį už ~$190 – Lietuvos valstybės teritorijoje tai  ~650 Lt. Ir kuo man iki šiol neteko gailėtis.

Po paskutinių pigienų iš Kinijos (Pipo S1 ir Jiayu G1) tai tapo tikra atgaiva  – jautrus  lietimui ekranas pagaliau yra toks koks ir turėtų būti iš tikrųjų – preciziškas, be praleistų lietimų bet ir be perdėto jautrumo. Ryškumas jo geriau nei geras, o rezoliucija 1280×720 glosto akį, bei 300 PPI ekrano matrica puikiai perteikia vaizdą.

Kitas dalykas – aparatas dirba super stabiliai, praktiškai bet jokio taip kiniečių mėgstamo mėšlo – bloatware. Ryšiam neturiu pretenzijų – 3G veikia HSPA režimu, telefonas gaudo tinklą puikiai ir veikia su abiem sim kortelėm vienu metu.

official-jiayu-g3-production-model-battery-and-cameraPo tokios saldžios įžangos šiek tiek apie citrinas – telefonas atkeliavo su 4.0.4 Android versija, kas daro jį šiek tiek pagyvenusiu. Kurį laiką padvejojęs dėl flešinimo – mat rom’ų prikurta jam berods 15 (juos galima rasti needrom.com), atsirinkau vieną iš populiariausių rusų mod’ų ir tuo pačiu susidėjau pastovų CWM recovery meniu (išlieka net ir flašinant), root, ir pasidariau sisteminį backpu’ą. Rezultatas – netgi geresnis – nes naujas 4.1.1 rom’as šiek tiek papildomai taupo bateriją, kuri ir šiaip laiko neprastai – 2750 Mah yra ne tiek ir mažai net ir nekiniškam smartfaunui, kurie paprastai garsėja silpnomis baterijomis.

Deja, pati rūgščiausia šio telefono citrina yra GPS. Tikriausiai galima kaltinti kiniečių platformą MTK6577, kurios pagrindu ir sukurtas šis telefonas, todėl net ir su pataisymais GPS palydovų paieška trunka skausmingai ilgai. Kita vertus, GPS nėra tas įrankis be kurio negalėčiau naudotis telefonu, todėl man tai didelių problemų nesudaro. Tačiau, jei telefonas tarnauja jums kaip pagrindinis GPS, kuriuo turite naudotis visą dieną, ir jums svarbu kad esama pozicija būtų užfiksuota sekundžių greičiu ir centimetrų tikslumu – tokiu atveju jus telefonas nuvils.

DSCN4473DSCN4480Suderinamumas su aplikacijomis google store – taip pat vertas atskiro paragrafo – jis tikrai puikus. Nebuvo tokių atveju, kai suderinama programa atsisakė veikti, o nesuderinamų programų taip pat vienetai. Kitas įdomus dalykas – pirmiausiai gavęs planšetę iš Kinijos po visų FW keitimo darbų sekančiu žingsniu sudedu rimtesnį launcher’į iš Google Store (dažniausiai AWD, GO ar Holo). G3 standartinis launcher’is nors galbūt ir neblizga, tačiau bent jau kol kas poreikio jį keisti nėra – tiesiog jis pakankamai funkcionalus, greitas ir patogus kuris puikiausiai atlieka tą darbą kurį ir turi atlikti.

Nors sakoma, kad fotografavimui yra skirtas fotoaparatas, bet yra žmonių, kurie telefoną kažkodėl renkasi atsižvelgdami į kameros faktorių. Taigi – G3 turi pakankamai rimtą 8 megapikselių kamerą, kuri mano nuomone, esant geram apšvietimui savo darbą atlieka visai neblogai. Tiksliau – kol kas tai geriausia mano matyta kamera kiniečių įrenginyje, kur paprastai būdavo sudedamos visiškai rudimentinės fotoaparato versijos. Tiesa, čia yra ir tokio tipo priekinė kamera skirta skambinimui skype ar vaizdo pokalbiams, bet galinė dirba pakankamai gerai. Žinoma, veidrodinio ar profesionalaus fotoaparato kokybės nesitikėkite, tačiau nuotraukos atrodo pakankamai normaliai.

G3-1Šio telefono apžvalgų internete visa krūva, kas man ir padėjo apsispręsti, deja vienoje jų atsiskleidžia ir dar vienas telefono minusas – dažnai nuiminėjant galinį telefono dangtelį, jis pradeda skilti per tvirtinimo elementus – ir tikrai –  galinis dangtelis, ko gero, yra vienintelė šio telefono detalė kur atrodo nerimtai. Tai – paprasčiausias, netgi ne gumuotas plastikas, nors prie telefono pridedamas silikoninis dėklas, į kurį G3 sulenda iki pat ekrano, todėl dangtelio problema kaip ir tampa nebeaktuali.

Pats ekrano dydis nuteikia smagiai – 4,5” – pereinamasis modelis tarp planšečių ir tarp telefonų. O paties ekrano vaizdo kokybė, kaip jau minėjau, yra puiki. Ekrano apsauga – anot vienų šaltinių – patys pirmieji G3 modeliai buvo išleisti su firminiu Gorilla Glass nesibraižančiu stiklu, tačiau vėliau pakeistas kažkuriuo iš paprastesnių. Testo su aktsuktuvu atlikti visgi nesinori. Kita vertus, net ir gorilla glass nėra panacėja ir visi stiklai deja, deja,  kažkiek braižosi, tačiau komplekte vėlgi pridėta apsauginė plėvelė savo darbą atlieka nesumažindama jautrumo.

Reziume – labiausiai rekomenduočiau tiems, kurie nori nepermokėdami pasikeisti telefoną į kokybišką, greitą ir stabilų androidinį, ir tuo pačiu įsigyti mid-range planšetę. G3 yra pakankamai siprus kad pavežtų populiarias aplikacijas ir netgi kiek  rimtesnius 3D žaidimus, tokius kaip Dead Triger, ar Temple Run 2. Tiesa, jei norite Hi-end’o ir įsivaizduojate kad tai bus Samsung SIII už trečdalį kainos – taip nusiteikti nevertėtų, visgi ir procesorius tik 1 Ghz, nors ir dual core, bet ir vaizdo procesorius PowerVR 531 yra silpnesnis už populiarųjį mali-400.

Mano verdiktas šiai dienai – 9/10.

44 thoughts on “Kiniškos kokybės etalonas – Jiayu G3

 • 21 balandžio, 2013 at 17:35
  Permalink

  Na stai pagaliau pakeitei nuomone.
  Kas del gps tai tikrai noretusi kad butu geriau. Cia yra butent sio proco problema? Naujesniuose jis veikia geriau? Maniskis signalo namuose nepagauna visai, o kieme trunka irgi nemazai, netgi naudojant visokius faster gps.

 • Avatar photo
  22 balandžio, 2013 at 11:39
  Permalink

  Taip, MTK6577 turi prastą GPS čipą taip kad visuose telefonuose jis veiks panašiai. Man Faster Gps šiek tiek padėjo. Aišku, namuose apie signalą nėra kalbos :) Bet važiuojant navigacija naudotis galima.

 • 29 balandžio, 2013 at 13:53
  Permalink

  Gerb. Admin,
  gal galėtum pateikti mažą instrukciją kaip instaliuoti naują rom? need.rom radau kad galėčiau atnaujinti savo aparatą į 4.1 (dabar 4.0.9), tačiau net ir daug perskaitęs nesu tikras kaip tai daryti.

  • Avatar photo
   29 balandžio, 2013 at 18:24
   Permalink

   Kiekvienam telefonui gali skirtis procedūra, bet kai supratau čia esmė bus ta pati. Reikia rasti kokiu būdu root’inamas šitas telefonas ir su mobile uncle tools sudėti recovery. Iš esmės skirsis tik pirmas punktas pirmam linke kur rašiau aukščiau.

 • 29 balandžio, 2013 at 18:33
  Permalink

  savo telefoną jau rootinau anksčiau, taigi pirmas žingsnis padarytas. tai man į micro SD sudėti CWM? Ar visus tuos failus? O Gapps pavyzdžiui tame puslapyje neduota? ar man jo ir nereikės? Jaučiuosi kvailai :D bet būčiau dėkingas už pagalbą :)

  • Avatar photo
   29 balandžio, 2013 at 20:25
   Permalink

   Kaip ir rašiau, kas tinka vienam telefonui, nebūtinai tinka ir kitam (ypač kalbant apie recovery), reiktų sekti pagal tai kas nurodyta needrom, teks pasikasti tikriausiai daugiau google apie šį konkretų modelį. O Gapps rasi čia: http://goo.im/gapps

   Antram komentare tu teisus, 1 recovery (aš paprastai naudoju CWM) į sd kortelę > įkeli ją per MU tools > telefoną pasileidi per recovery > !BACKUP! >wipe – cache/media partition/dalvik/ > flašini zipą >wipe cache/dalvik > flašini GAPPS jei rome jų nėra.

 • 29 balandžio, 2013 at 19:17
  Permalink

  Kuo skiriasi recovery CWMR nuo recovery TWRP? Ar juos abu reikia surašyti? Kaip suprantu per mobile uncle tools surašau recovery —-> tada įsijungus ta recovery mode wipe viską iš eilės —–> ir tada jau flashinti tą zip failą? Ar aš teisus nors kiek?

 • 3 gegužės, 2013 at 19:36
  Permalink

  GPS ne procesoriaus, o dažniausia antenos ir softo problema. Pats naudoju i2000 kinietį ant mtk 6589 procesoriaus, tai nesiskundžiu nei gps, nei ekranu. Kiti tokio telefono naudotojai iš 4pda.ru forumo dažniausiai skundžiasi gps veikimu… Be to ankstesnė androido versija 4.1.2 turėjo problemų su kamera ir 3g ryšiu. Atnaujinus versiją iki 4.2.1 šios problemos dingsta, kai kuriems pasitaisė ir gps veikimas. Pas mane asmeniškai su 4.2.1. verswija atėjo, teko tik nurootinti :)

 • 6 gegužės, 2013 at 12:39
  Permalink

  i2000 tai koks čia gamintojas? Matai adminas ne apie MTK6589 kalbėjo, matyt žino ką sako. Pas mane MTK6577 tai tragedija su prisijungimu prie satelitų, laukt reikia 10min. Gaila, nes pirkdamas telefoną tikėjaus jį naudot ir tam. Nėra taip kad tai man nereikalinga.

 • 6 gegužės, 2013 at 21:52
  Permalink

  šiandien atsinaujinau į tą 4.1 JB. Play store buvo jau įrašius tą ROM. Veikia bet sakyčiau su nemažais priekaištais. Striginėja automatinė paieška, ne viską galiu įsirašyti ką anksčiau be problemų įsirašiau. Dar nelabai turiu laiko suprasti kodėl, bet neįsirašo kokie nors daugiau sveriantys žaidimai, nei paprasta programėlė. Meta errorą: (couldn’t install on usb storage or SD card) kuomet anksčiau viskas buvo gerai. Wi-fi irgi neveikė perrašius, bet panaršęs padariau kad veiktų. Taigi ROMas veikia, bet ne taip kaip norėjau, kas jame blogo? Pagrinde tik play store ir yra problema kolkas. Sunkiai kąnors randa sunkiai siunčia ir neįrašinėja žaisimų, nes pvz skype, MUtools, Root explorer įrašo, Nesuprantu kame reikalas.

  • Avatar photo
   9 gegužės, 2013 at 07:50
   Permalink

   Jei veikia prastai, paprasčiausia bus susidėti kitą rom’ą, aišku, jeigu jų yra sukurta daugiau, nes paprastai kreivą programinę įrangą suderinti trunka ilgiau nei susidėti naują. Aišku, su sąlyga, kad nauja bus normali. Su USB storage tai pažiūrėčiau į mount/unmount sd card (yra xda developers tema apie šitą error’ą). Man kartą androidas visai nustojo nuskaityti vidinę atmintį, kaip tik po naujo rom’o perrašymo, sprendimas buvo paprasčiausiai performatuoti + factory reset.

  • Avatar photo
   23 gegužės, 2013 at 20:18
   Permalink

   Šiandien kaip tik perskaičiau, kad serijinė gamyba, ne prototipų, nukelta dar vėliau – kaip kurie šaltiniai mini birželio vidurį, kiti – netgi liepos.

   Šiaip MTK6589, kurio pagrindu bus gaminamas G4, nėra labai didelis ekskliuzyvas ir kaip mačiau, bent vienas iš skaitytojų jau naudoja tokio tipo telefoną :)

   Iš kitos pusės – ar gamintojas sudės gerus kitus komponentus ir įranga tai jau priklauso nuo jo. Aš manau kad realus laikas įsigyti konkrečiai G4 modelį bus vėlyvą rudenį – kai jis jau bus išbandytas, bug’ai apgaudyti ir bus bent pora custom rom’ų.

 • 11 rugpjūčio, 2013 at 11:43
  Permalink

  Nusipirkau g3s. Tas pats, kas g3, tik procesorius quad core. Bėda ta, kad netraukia tele2 3G interneto. Net manual nuskaičius kokie ryšiai yra, omnitel mato 2g ir 3g, bite taip pat, įdėjus omnitel kortelę 3g veikia, o tele2 2g ir viskas. Pastačius rankiniu būdu tik 3g, tiesiog ryšio nėr.
  Dar įdomus dalykas, naudojant mobilų internetą (aišku tuo pačiu tele2 edge) neveikia internetas daugumoje programų, pvz tas pats google play rodo kad nera interneto, gmail programėlė, gismeteo programėle neranda ryšio. Integruotas pašto klientas, opera veikia gerai.
  Kas čia jam yra, gal perašyt reik rom?

  • Avatar photo
   12 rugpjūčio, 2013 at 06:12
   Permalink

   Turbūt reikėjo palaukti šito telefono apžvalgos, kurį kaip tik turiu :) Tikrai, su 3g yra problemų – jeigu ne tai būtų puikus telefonas. Tele2 ar bitės sim kortos nebandžiau, bet omnitelio korta 3g režimu veikia puikiai.. ~20 val, tada ryšio nebegaudo aplamai, reikia arba rankiniu būdų perjungti į 2G, arba dar įdomiau – išimti bateriją ir ją vėl įdėti, po ko 3g atsigauna sekančiom 20 val. Kol su 2g arba „trial” 20 valandų man ryšiai puikūs, visos programos irgi veikia. Edge internetas yra tokio lėtumo, kad didesnės programos spjauna į jį ir geriau rodo, kad interneto iš vis nėra, nei nori jį krauti.

   Skaitau forumus trim kalbom dėl šitos problemos – kol kas didžioji dalis postų rodo į blogus radio modulio draiverius, bet sprendimo kol kas nėra. Rom perrašymas nepadės.

   • 12 rugpjūčio, 2013 at 20:10
    Permalink

    Del Edge ryšio, pasirodo interneto nustatymai. Tiesiog suvedžiau wap nustatymus iš seno telefono, ir veikia dabar visos programos. Paprastai naudoju 2g, dėl ilgesnio baterijos laikymo ir šiaip, paštui pasitikrint, kitoms smulkioms programėlėms užtenka.
    Bet dėl tele2 3g nesuprantu kodėl netraukia, omnitel eina, bite eina, t2 niekaip, tiesiog ryšio nepagaunu. Jau buvau nusprendęs, kad telefonas tele2 3g dažnio nepalaiko… Bet pas tave eina.

   • Avatar photo
    14 rugpjūčio, 2013 at 08:46
    Permalink

    Tele du kaip ir rašiau nebandžiau. Omnitelio 3G vis dar dirba tik trialu. T.y. +/- 20 val pirmam sim slote, +/- 28 val. antram, galima keisti APN nustatymus dažnius ir visa kita, kol kas sprendimo nėra.

 • 14 rugpjūčio, 2013 at 11:12
  Permalink

  Idomumo dėlei gali pabandyt nuskenuot rankiniu būdu kokius tinklus pas tave gaudo? Turi rodyt atskirai kokius tinklus gaudo, 2g ir 3g.

  • 9 gruodžio, 2013 at 10:39
   Permalink

   Sveiki!
   Turiu Neo N003 2-32 su mt6589T procesoriumi. Omnitel 3g puikus ryšys, o Tele2 niekaip neprisijungia.
   Ar radote problemos sprendimą?

   • Avatar photo
    9 gruodžio, 2013 at 13:29
    Permalink

    Taip ir ne. Kadangi man gaudė visus tinklus ir visuose veikė vienodai blogai išsiunčiau ragelį atgal į jo tėvynę. Parašė kad sutaisė ir išsiuntė atgal. Bet šiaip paprasčiausias sprendimas turbūt ir bus naudoti Omnitel :)

 • 14 rugpjūčio, 2013 at 17:56
  Permalink

  Labas! Pagaliau radau lietuvių, kurie domisi kiniškais telefonais :)) Jei atrastum minutėlę laiko, gal atrašytum man į paštą, ar čia, nesvarbu..? Aš mąsčiau apie kinišką telefoną ZOPO C2 32GB ir 2GB RAM, bet kaip visada – kuo daugiau ieškai, tuo labiau viskas patinka :) Pradėjau žiūrėti telefonus skirdamas 250 baksų biudžetą, bet dabar žiūriu jis beveik jau šimtu išaugo… :D Na bet nusipirkus gerą daiktą gal ir negaila.. Tai va, žiūrėjau žiūrėjau į tą ZOPO C2, bet dabar šalia jo atsirado kiti pasirinkimai – Jiayu G4 (į kurį dabar labiau linkstu po Tamstos G3 apžvalgos) taip pat 32GB ROM ir 2GB RAM ir THL W8 Beyond su tuo pačiu komplektu – 32GB ROM ir 2GB RAM. Žiūriu aš į juos, žiūriu ir didelio skirtumo nematau, bet nesinori š.. nusipirkti už beveik cielą tūkstantį pinigų. Gal gali kuo patarti ir padėti apsispręsti, nes aš tuoj atrasiu dar kokį Jingulijang :D Dėkui už šitą informaciją, bet turiu ir dar vieną klausimėlį, dėl muito mokesčio.. Kaip suprantu jei aš sumoku 900 litų, man dar reikės mūsų valstybei sumokėti beveik 200 lietuviškų? O būna tokių variantų, kad muitinė nepagauna? :) Nes šiaip mėgstu užsisakyti niekučių iki 160 litų, kad išvengt muito, bet berods tik viena siunta buvo atplėšta patikrinti…. :)) Ačiūūūūūū už atsakymus :)

  • Avatar photo
   15 rugpjūčio, 2013 at 20:30
   Permalink

   Viskas kas čia parašyta – šventa teisybė :) Apetitas auga bevalgant :) Zopo C2 irgi svarsčiau imti, bet pas juos kažkas buvo netvarkoje, man rodos ghost touches bėda, bent jau prieš kokį mėnesį vartotojų atsiliepimai buvo dviprasmiški. O G4 atmečiau dėl kainos ir iš esmės dėl to kad platforma ta pati kaip g3s, o iš to ko norėčiau teturėjo tik 2 GB ram. Bet dabar G3s modelio nerekomenduočiau, o G4 – siūlyčiau gerai peržvelgti atsiliepimus, aišku turbūt kalbam tik apie advanced modelį? Man rodos kažką skaičiau pas rusus apie problemas su ekranu. THL žinau kad leidžia krūvas telefonų ir kad pakankamai žinomi, negirdėjau kad byrėtų gabalais, bet nežinau… Man THL tai panašiai kaip no-name gaminys. Dėl muitinės – visko gyvenime būna, o ir kalėdos artėja.. Ne rimtai, kalėdos artėja, siuntinių daugiau, visų neatplėš :) Telefonam muito tikimybė mažesnė nei planšetėm, bet visada yra. Už 900 pinigų bus 219 papildomo nuskausminimo – PVM + išmuitinimas.

 • 15 rugpjūčio, 2013 at 20:56
  Permalink

  Na taip, advanced, juk beveik tūkstantį pinigų kainuoja.. Matai, blogai yra, kad tie atsiliepimai tikrai dviprasmiški – vieni naudoja ilgai telefoną, kitiem po savaitės atsisako kas nors veikti.. Nežinau, kaltos čia kiniečių ar vartotojų atbulos rankos, esmė tik tokia, kad ir Samsung ar Huawei kartais atsisako veikti taip pat labai greitai :) O įkišus 1000 pinigų norisi gero daikto, + aš grynas lietuvis, tai norisi labai labai gero daikto kuo pigiau :D Manau čia loterija – kaip pasiseks, taip.. Vistiek renkuosi tarp C2 ir G4, noriu baisiai 2GB RAM išbandyti, bet dabar bus ilgas, labai ilgas skaitymas ir analizavimas, tad gal ir telefonas iki pirkimo atpigs 100 baksų :D Beje, gal kokį vieną kitą forumiuką kinietiškų dalykėlių fanatų žinai? Tinka ir rusiškai, bet geriau, žinoma, kad būtų parašyta Valstijų kalba :) Ir vėlgi – ačiū :)

  • Avatar photo
   16 rugpjūčio, 2013 at 06:28
   Permalink

   Išsamiausi turbūt bus rusų forumai 4pda.ru ir, kadangi ispanai turi savo Jiayu atstovybę, pas juos yra berods htcmania forumas (nesvarbu kad htc :)), anglų kalba aišku yra xda. O šiaip taip, truputį loterija, jei telefonas neturi kažkokių bugų kurie yra pas kiekvieną modelį. Kita vertus, kol galioja paypal ar kita apsauga, kina apsiims pakeist neveikiantį ar blogai veikiantį ragelį.

  • Avatar photo
   20 rugsėjo, 2013 at 08:57
   Permalink

   t reiškia turbo, kas yra lygiai tas pats procesorius, tik paturbintas. T.y. dažnis didesnis, komponentai tie patys, vadinasi ir problemos tokios pačios.

 • 14 sausio, 2014 at 16:48
  Permalink

  Sveiki,o kodėl nekalbate apie kiniškus pvz.Umi x12 ar ocean U7,ar tapatį Note 3,pagal kainą ir specifikaciją turėtu būti geri?Dar norėjau paklausti,kaip tie pilni skelbimai,tipo samsung s4 su quade core ar Note 2 klonai,ar verti dėmesio?ačiū

  • Avatar photo
   14 sausio, 2014 at 16:52
   Permalink

   Atsiųskite testavimui, tada pakalbėsime. Iš klonų nieko ypatinga tikėtis neverta, nors šios savaitės gale kaip tik testuosiu vizualinį S3 kloną :)

 • 14 sausio, 2014 at 17:18
  Permalink

  Tai ir klausiu norėdamas sužinoti,ar verta pirkti.O,kaip šito Jiayu G3 fm radijos kokybė yra kažkiek skirtumų su originalai nokia ar samsungų?Dar ar Jayu G3 blogai veikia 3G ryšys su tele2 ir pildyk,ar verta jį pirkti pusę metų senumo?gal jau išlindo kažkokie trūkumai,gedimai,kad parduoda?

   • 14 vasario, 2014 at 11:33
    Permalink

    Sveiki,norėjau pasiteirauti,ar jau baigėte testuoti S3 kloną?Kokie būtu Jūsų atsiliepimai?

   • Avatar photo
    14 vasario, 2014 at 15:40
    Permalink

    Taip, visas reviu yra apie Cubot P9. Klonas klonui aišku nelygu, bet šiuo atveju pats ragelis pakenčiamas.

 • 5 rugpjūčio, 2014 at 15:33
  Permalink

  Gal galite padėti? Turiu neaiškaus pavadinimo S4 kopiją – kloną, norėčiau atsinaujinti Rom’ą, bet tam turėčiau sužinoti Tikslų telefono pavadinimą/modelį, gal galėtumėte parekomenduoti kokią programą?

  • Avatar photo
   6 rugpjūčio, 2014 at 07:27
   Permalink

   Pirma žiūrėčiau į „about” meniu prie androido nustatymu, paskui į ir po baterija, nėra jokių žymių ant korpuso? Šiaip tai nėra labai lengva užduotis.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.