Jiayu S2 skaitytojo apžvalga

„Jiayu“ – vienas iš geriau lietuviams žinomų nežinomų kiniškų telefonų. Prie to tikriausiai prisidėjo nemaža šių kinų gamintojų sėkmė Rusijoje, kur naujausi kiniški telefonai atsiranda labai greitai, o ir rusai juos mėgsta.

MH1088W

Neseniai išleidę kelis naujus modelius po trumpos pertraukos „Jiayu“ vėl sugrįžo su trenksmu. Dar daugiau šio gamintojo sėkmės priežasčių – ne tik žemos kainos, bet ir apgalvotas dizainas, bei naujausių Azijos technologijų naudojimas. Kai visa tai sudedame į vieną vietą, akivaizdu, kad pirkėjų tokiam įrenginiui tikrai bus.

„Jiayu S2“ modelį įsigijęs mydroid.lt skaitytojas pasidalino įspūdžiais. S2 modeliai, pagal visas naujausias rinkos tradicijas yra du – Lite modelis su 1GB RAM ir 16GB vietos bei rimtesnis 2GB RAM ir 32 GB vietos atmintyje turintis modelis. Šiuo atveju buvo bandomas 2GB RAM modelis.

jiayu-s2-apzvalga

Telefone – jau mūsų aprašyta aštuonių branduolių MTK6592 platforma. Tiesa, prie telefono specifikacijų nurodytas tik 2100 MHz 3G ryšio dažnis (nėra užmiestyje Lietuvoje naudojamo 900 MHz) – kuris buvo senesnių „Jiayu“ modelių su „MediaTek“ problema. 4G čia taip pat nerasta, tačiau nepaisant to, telefonas Lietuvos tinkluose veikia stabiliai ir ryšio nepameta.

jiayu-07

Išvaizda – kad kiniečiai kopijuoja „iPhone“ – nieko naujo ir paprastai tokių klišių vengiu, tačiau S2 modelis yra grynų gryniausia begėdiška vizualinė  „iPhone 5“ kopija. Na, tikriausiai dėl to jis atrodo ne taip ir blogai. Vėlgi, tai nėra kažkokia naujiena, nes dizainus „Jiayu“ dažnai rinkdavosi pagal populiarius kitų gamintojų modelius, pvz., senasis G3S modelis buvo „HTC ONE“ klonas. S2 modelis itin plonas (6 mm), aliuminio lydinio nugarėle, kuri nenuimama – baterija čia integruota 2000 mAh, kas yra tikrai nedaug, tačiau naudojantis itin taupiai akumuliatoriaus užtenka 4 dienoms, na, o jei nuspręsite rimčiau pažaisti, energiją ryte ryja FHD ekranas ir baterijos įkrovimo procentai tirpsta tiesiog akyse.

Kaip ir didžiojoje dalyje telefonų su „MediaTek“ platformomis – taip ir čia, galite naudotis 2 SIM kortelėmis, ir džiugu kad yra Micro Sd atminties kortelės lizdas, leidžiantis gerokai praplėsti vidinę telefono atmintį.

Kadangi modelis populiarus, jam yra nemažai programinės įrangos paketų (ROM), įskaitant populiarius „Lewa OS 5.1“,  „Miui 6“ ir visa krūva kitų.  Telefono savininkas naudoja „GizChina.it rom by Marsapa“, nes su šiuo programinės įrangos atnaujinimu tikrai pagerėjo GPS veikimas (standartinė ir niekada iki galo neišsprendžiama „MediaTek“ problema), be to, telefono meniu galima išsiversti į lietuvių kalbą, kurios nebuvo kitose programinės įrangos paketuose, su „Locale language“ programėle. Telefonas jau turėjo ROOT teises.

jiayu-s2-telefonas

Telefonas atkeliauja su minimaliu komplektu – įkroviklis, laidas, dėžutė, ausinių nėra. Kartais galite rasti papildomų dovanų, kurios priklauso nuo pardavėjo geranoriškumo. Garsas geras, nors jei ir kiltų bėdų tai galima sutvarkyti per inžinerinį meniu, pokalbių metu priekaištų dėl ryšio kokybės nėra.

Testuose telefonas pademonstravo vidutinę ištvermę ir vidutinius  visai neblogus rezultatus – „Antutu“ surinko 31000 taškų, „Geekbech 3“ – 2343 taškų, vidinės atminties testavimas parodė pakankamai neblogą 1,74 random write parametrą.

Telefono kaina šiuo metu perkant iš kinų – apie 200 Eur.

Dėkui Viktorui G. už pasidalintus įspūdžius!

Turite gerą ar įdomų kinišką telefoną, kurio apžvalga norėtumėte pasidalinti su mydroid.lt skaitytojais? Parašykite laišką info{@}mydroid.lt.

Screenshot_2015-03-09-08-49-03 Screenshot_2015-03-09-08-48-51 Screenshot_2015-03-09-16-24-26 Screenshot_2015-03-09-16-25-22 Screenshot_2015-03-09-16-25-15 Screenshot_2015-03-09-16-32-21

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.