„HOMTOM HT70“ – 10000 mAh telefonas

Šiandien pas mus į svečius trumpam užsuko retesnis svečias – „HOMTOM HT70“ telefonas – kaip ir populiarus, bet bent jau čia apie jį dar nei karto nebuvo rašyta. Tiesa sakant, netgi nebuvo rašyta apie „HOMTOM“ telefonus iš viso. Taigi, žinokite, kad tokie telefonai yra :) Ir yra jie iš tiesų jau ilgai, tik tiek kad jų siūlomi modeliai galbūt mažai inovatoriški, nors ir už patrauklią kainą. Vienu žodžiu  – gamintojas toks kaip „Huawei“ – modelių daug, rinktis yra iš ko, bet naujienose jie ne taip ir dažnai pasirodo kaip geidžiamiausi modeliai.

Galbūt šiandien visas pasikeis – šis modelis jau turi kuo pasididžiuoti. Pradėkime nuo pačio ryškiausio akcento – jei Cat’ai, Oukitel’iai,  ir dar 101 jų replika didžiuojasi milžiniškomis, netgi powerbank’o funkciją atliekančiomis baterijomis, tai HT70 trimituoja kad yra pats ploniausias telefonas, turintis 10000  mAh bateriją. Įdomu tai, kad kokio plonumo ragelis nerašo, bet produkto aprašyme galima rasti 14,5 mm kas visgi nemažai. Kita vertus, ar laikėte Kokį nors „Oukitel 10000“ rankoje? Jei ne, galite emuliuoti – paimkite kokias 3-4 šokolado plyteles ir apsimeskite kad tai telefonas. Rimtas reikalas, žodžiu. Taigi, kol efektyvesnių baterijų vis dar nėra, belieka ja jas didinti arba stengtis gudriai įdėti taip, kad matmenys kuo mažiau nukentėtų.

 

Betgi palikime ramybėje tą bateriją ir pažvelkime į kitus išskirtinumus:

• 6 colių ekranas (šokolado plytelė vis dar man galvoje)
• Android 7.0
• MTK6750T
procesorius, 8 branduoliai
• 64 GB
vidinės atminties
• 4 GB RAM
• USB-C, greitas krovimas (3A)

Vista tai daugiau ar mažiau atrodo panašu ką siūlo ir kiti gamintojai, bet kiti gamintojai tą siūlo truputį kitame kainų segmente. Šiuo metu „HOMTOM HT70“ telefono kaina – vos 165 USD.  Žinoma, gaunate telefoną su kiek silpnesniu „mediatek“ procesoriumi, bet kaina, matmenys ir visi kita parametrai sudera tikrai neblogai. Taigi, jei reikia 6 colių planšetofono, galbūt visai verta pasižvalgyti ir į šį.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.