Dėklas su klaviatūra 7″ planšetei

Tikriausiai reiktų pradėti nuo gražiausio apie šitą dėklą – kaina. Įvairios parduotuvės siūlo nuo maždaug 40 iki maždaug 120 litų už šitą daiktą. Taip, tai yra 1-3 kartus svyruojanti kaina, kaip ir su visais kinietiškais daiktais :) Kokybė jų visų tokia pati nes gamintojas tas pats, o jau po kiek pardavinėti kiekvienas renkasi skirtingai.

Bet apie patį dėklą – pliusas tas kad dėl slankiojančio spaustuko viršuje planšetę lengva įdėti, ir šis dėklas labiau tinka em.. storoms planšetėms, taigi Ainol čia jausis tikrai patogiai. Tiesa sakant, šis dėklas ir turi dvi puses – viena jų klaviatūra – kita pats dėklas.

Funkciją kaip dėklas jis atlieka pakenčiamai. Nors planšetė įsistato greitai ir pakankamai patogiai, tačiau jis truputi feilina savo, kaip dėklo paskirtį galimybe pamesti planšetę per šoną, nes šonų niekas nelaiko. Taigi, jei ja naudosite kaip dėklą – venkite mosikuoti dėklu arba prilaikykite iš šonų. Ne pats patogiausias variantas. Dėklas taip pat pakankamai didelis (dėl klaviatūros), taigi vietos jums irgi nesutaupys. Ir paskutinis dalykas, kadangi planšetė užsidarius dėklui “veidu” remiasi į mygtukus, kyla klausimas ar nesusibraižys priekinė pusė laikui bėgant.

Funkcija kaip klaviatūra – visai neblogai. Iš tikrųjų, turbūt būtų sunku išspausti  kažką geresnio už tokią kainą. Lietuviškų raidžių nėra, bet yra visos angliškos, yra papildomos funkcijos, caps lock, num lock ir kiti klavišai. Rašyti galima greičiau nei su on-screen klaviatūra. Šiek tiek reikia priprasti prie rašymo stiliaus, bet pripratus visai patogu. Aišku, rašymas abiem rankom penkiais pirštais atkrenta, nebent esate ilgapirštis ylanagis, mat klavišai pakankamai maži. Jei rašysite ant stalo, dėklas turi kojelę kurią galima atlenkti ir planšetė iš esmės tampa mini-minibook’u.

Apie techninius dalykus: ši klaviatūra jungiasi per paprastą usb jungtį. Taigi, turėkite pasiruošę jūsų planšetei tinkamą OTG laidą. Skirtinguose launcher‘iuose klaviatūra gali elgtis skirtingai. Pvz, testuojant idealiai veikė trebuchet aplinkoje tačiau paišdykaudavo su Launcher HD. Jeigu jūsų įsigyta klaviatūra neveiktų, neskubėkite kaltinti pardavėjo. Paprasčiausia ją išbandyti prijungus prie bet kurio stalinio pc. Jei klaviatūra veikia, rašo visas raides kaip ir turėtų, vadinasi, problema jūsų planšetėje, OTG laide, arba programinėje įrangoje. Paprasčiausias būdas – prijungti klaviatūrą ir perkrauti planšetę. Jei neveikia, pabandome USB HOST controller, kurį galima parsisiųsti iš čia. Įjungtas jis turėtų atpažinti kad prijungta klaviatūra. Jei neatpažįsta – bandykite kitą OTG laidą. Jei neveikia ir su kitais OTG laidais – gali būti problema su jūsų launcher‘iu. Pabandykite pakeisti jį kitu.

Verdiktas ir apibendrinimas:

Funkcionalumas: 8 (klaviatūra 9, dėklas 7)

Kainos ir kokybės santykis: 10

Rekomenduojama tiems kurie dažnai naudos klaviatūrą pagal jos paskirtį. Jei ieškote paprasto dėklo – geriau pabandykite ką nors kito.

One thought on “Dėklas su klaviatūra 7″ planšetei

  • 18 gegužės, 2014 at 19:20
    Permalink

    Ką galėtumėt patarti, kokią programėlę parsisiųsti, kad USB/Bluetooth klaviatūroje galima būtų vietoj skaičių turėti lietuviškas raides (t.y. Lithuanian keyboard layout), arba galimybę pačiam susidaryti klaviatūros išsidėstymą?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.