Pasidalink app’su – AutoCAD 360

Screenshot_2014-09-02-11-30-43Sveiki visi. Noriu pasidalinti su Jumis „Android“ operacinei sistemai skirta programa. Jau prieš kurį laiką atrastas app‘sas neretai praverčia mano specifiniame darbe o ir šiaip gyvenime. Jis padės ir kiekvienam nors kiek susijusiam su statybomis. Tai yra programa skirta peržiūrėti .dwg formato failus Android operacinėje sistemoje. Šis app‘sas leidžia ne tik peržiūrėti brėžinius bet ir projektuoti 3D erdvėje, nors prisipažinsiu jog kūrimas nėra patogus, ypač jei projektas yra sudėtingas.

Šioje programoje rasite tokias funkcijas kaip linijų ir įvairių figūrų piešimas. Intuityvus pieštukas. Atstumo matavimas bei žymėjimas. Komentarų, žymėjimų, teksto įterpimas. Galėsite be vargo valdyti brėžinio sluoksnius (Layers). Pasirinkti tokius peržiūros parametrus kaip 2D, 3D, wireframe, solid. Dirbti skirtinguose Layout‘uose (CAD programų naudotojai supras). Galėsite dalintis brėžiniais su draugais ir kitais programos naudotojais. Šios funkcijos leidžia patogiai bendrauti su architektu ar namo projektuotoju.

Gana smagi funkcija yra sąsaja su GPS. Jei turite savo sklypo brėžinį su projektuojamu namu galėsite jį orientuoti pagal pasaulio kryptis ir „pasivaikščioti“ savo būsimoje gyvenamoje vietoje ir palengvinti naštą tenkančią vaizduotei.

Su šia programa Jums nekils sunkumų storam projektų vadovui pasakyti: „Nieko baisaus, aš tuoj peržiūrėsiu šiuos brėžinius.“ arba „Palaukite, tuoj Jums atsiųsiu virtuvės pertvaros brėžinį pataisytą taip kaip aš jį įsivaizduoju.“

Screenshot_2014-09-02-11-28-45Tiems kurie susiduria su .dwg formato failais pagrindinė problema būna ta, kad šios programos neretai yra brangios ir ne kiekviena įmonė gali įsigyti tokias programas, jau nekalbant apie pavienius vartotojus. Dažnai net ir peržiūrėti brėžinius būna sudėtinga. Įdiegta AutoCAD 360 leis Jums nemokamai ir be didelio vargo naudotis įprastomis AutoCAD funkcijomis. Žinoma čia numatytos ir mokamos programos versijos Už mėnesį naudojimosi AutoCAD 360 Pro teks sumokėti 4,99 USD, o metams už geriausią kūrėjų pateikiamą versiją AutoCAD 360 Pro Plus ir visus 99,99 USD.

Labai didelių skirtumų tarp mokamos ir nemokamos versijos nėra, tik kelios funkcijos ir geresnis palaikymas. Galbūt verta paminėti jog su nemokama versija negalėsite kurti naujų brėžinių, bet tai nėra didelė problema nes užtenka atsidaryti bet kurį seną brėžinį, ištrinti jo turinį ir pradėti dėlioti savo inžinerines linijas tuščiame AutoCAD 360 lape.

Sėkmės kuriant ir naudojantis šia programa, o prie apžvalgos pridedu kelias nuotraukas supažindinančias su AutoCAD 360 galimybėmis.

 Edgaras Roličius.

[Ši apžvalga –  konkurso „Pasidalink app’su“ dalyvis, plačiau apie konkursą skaitykite čia, Savo apžvalgas siųskite iki gruodžio 1 d.]

Screenshot_2014-09-05-09-09-14Screenshot_2014-09-05-09-07-21

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.