Konkursas „Pasidalink app’su”

Kadangi šiais metais dar nedalinau jokių dovanų, skubu tą ištaisyti nė Kalėdoms neatėjus – štai šis puodelis labai paprastai gali būti jūsų!

nemokamas-android

 

Deja, reikės kažką padaryti. O ką – tai tiesiog parašyti savo mėgiamiausios, labiausiai naudojamos ar tiesiog pačios geriausios Android programėlės (app) apžvalgą. Pasistenkite sudominti ir kitus – jeigu jums ši aplikacija patinka, juk ji turi kažką tokio, ar ne? Taigi, jūsų užduotis atskleisti kuo ši aplikacija gera kuo išskirtinė ir kodėl kiti norėtų ja naudotis.

Programos rūšiai jokių ribų nėra – žaidimai, laužimai, grotuvai ir panašiai. Techniniai reikalavimai – ne mažiau kaip 200 žodžių (bent jau 2010 m. MS word’e žodžių skaičių rodo kairiame apatiniame kampe, taigi po vieną skaičiuoti nereikia), pageidautinos bent 3 iliustracijos (pageidautina, jūsų pačių padarytos) parodančios ką gi jūs su ta aplikacija veikiate. Tuo pačiu pasidalinsiu ir naudingu patarimu kurį galbūt dar ne visi žino – ekrano nuotrauką (screenshot) android sistemoje (nuo berods 4.1 versijos) galite padaryti vienu metu paspaudę garso mažinimo ir įjungimo mygtukus. Beje, apžvalgų skaičius neribojamas ir dvi, penkios ar dešimt kokybiškų apžvalgų suteiks jums didesnius šansus laimėti nei viena!

Visos įdomesnės ir konkurso reikalavimus atitinkančios apžvalgos bus paskelbtos mydroid.lt portale ir baigiantis konkursui pažiūrėsime, kuri apžvalga buvo pati įdomiausia lankytojams (tam mes pasitelksime burtus, puslapio statistiką ir orakulus), kuri surinko daugiausiai like (na taip, juk turite facebook, pasidalinkite savo straipsnio nuoroda su draugais, čia nėra ko gėdytis!)

Plačiau apie prizą – absoliučiai originalus ir alsuojantis kiniška dvasia, naujas ir nenaudotas aplipintas mydroid lipdukais, beveik natūralios android OS kailio spalvos gaminys. Pirmos vietos laimėtojui – puodelis + du mydroid lipdukai bei amžina šlovė, antros ir trečios vietos laimėtojams – atitinkamai šlovės kiekis ir lipdukai. Už pašto išlaidas mokėti nereikės, krauju pasirašyti sutarčių irgi. Priklausomai nuo dalyvių kiekio ir rašinių kokybės redakcija gali įsteigti paskatinamuosius prizus.

Savo apžvalgas siųskite adresu info@mydroid.lt ir netrukus jus informuosime ar straipsnis praėjo itin griežtą atranką ir kada pasirodys mydroid.lt portale.

Sėkmės!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.