Geriausi 2014 android žaidimai

Pristatau mydroid.lt pasirinkimą tarp žaidimų kurie išleisti šiais, 2014 metais.

Rimti užsiėmimai vienam
Rimtais užsiėmimais pavadinau tokius žaidimus, kuriuos žaisti verta dėl jų gylio, įdomumo ir trukmės – jie neskirti žaisti per dieną po 15 minučių ar kol važiuojate autobusu. Tai – pilni turinio, kokybiški ir ilgi žaidimai kurie reikalauja laiko ir.. noro žaisti.

baldurs gate zaidimas

Baldurs Gate
Žaidimas pasirodė metų pradžioje po labai prailgusio laukimo ir begalės gamintojų pažadų pristatyti jį dar 2013 m. pradžioje. Apie Baldur’ s Gate beta versiją jau rašiau plačiau ir džiugu, kad viskas išsipildė – gražiau, greičiau ir pagaliau epinė istorija gali būtų kiekviename telefone su android – techniniai reikalavimai nėra aukšti, tiesa žaidimas mokamas ir jūs turėsite pakloti 25 Lt. Baldur’s Gate nusipelno būti sąrašo viršuje dėl puikios istorijos, įdomaus pačio žaidimo gylio ir galų gale, Overhaul Games kompanijos įdėto darbo – aštrių kampų poliravimo ir senųjų kodo klaidų taisymo. Pats veiksmo greitis galbūt bus ir neįprastas tūlam šių dienų žaidėjui, įpratusiam prie aštraus veiksmo  ir dinamikos, tačiau kovos čia turi savo žavesio. Nugalėjus drakoną gali užeiti ir rimta didybės manija, mat čia tai padaryti – darbas reikalaujantis gero pasiruošimo, sėkmės ir strategijos. Drakonai Skyrim’e – tik peraugusios varnos palyginus su savo gentainiais BG.baldurs gate android

icewind dale android zaidimas
Mano kova Icewind dale nepasiruošus užtruko apie 10 sekundžių. Bendražygius tiesiog išskerdė 2 lygio goblinai.

 

Antroji Baldurs Gate dalis Shadowns of the Amn taip pat turėtų pasirodyti mūsų android įrenginiuose  ir Overhaul Games neseniai perdarė ir dar viena klasikinį Bioware RPG – Icewind Dale. Labiau į kovas orientuotas nei i istoriją tačiau taip pat vertas dėmesio žaidimas.

xcom android

XCOM: Enemy Unknown
Šis žaidimas kuris nėra 100% perdirbinys, tačiau su senais žaidimais turi šį tą bendro. Senukas X-com: Ufo Defense, pasirodęs lygiai prieš dvidešimt metų, savo gilumu, įdomumu ir strategijos gyliu gali nušluostyti nosį nexcom enemy unknown android vienam šiuolaikiniam „strategijos“ žaidimui. Natūralu, kad paskelbus apie naują dalį (jei tiksliau, senos versijos prikėlimą ir atskiedimą šviesesnėmis spalvomis) šios kartos konsolėms kilo šioks toks sambrūzdis – ar aukšta kartelė bus išlaikyta? Atsakymas – ir taip ir ne. Žaidimas buvo gerokai sumažintas (pvz, nebeliko rimto tyrimų medžio, kuris buvo visiškai supaprastintas) misijos kitokios, tačiau aukštas sudėtingumas išliko ir neteisingai sužaidęs ne kartą gali kaukštelėti dantis į asfaltą ar tiesiog dūmu išrūkti per stogą nuo ateivių blasterių. Labiausiai džiuginanti dalis – kad X-com yra visiškai pilnavertis žaidimas, toks pats, kuris pasirodė ir PC ekranuose ir konsolėse, jokie papildomi turinio ar detalių mažinimai čia nebuvo padaryti. Kaina tokia pati – 25 Lt. Itin rekomenduoju!

 

walking dead

The Walking Dead: Season One
Šiuo dalinai nemokamu Xbox žaidimų platformų savininkai džiaugiasi senokai, o android turėtojai šį džiaugsmą galėjo pajusti tik šiemet. Serialo apie vaikštančiuosius negyvėlius tikriausiai dar nepamiršote? Žaidimas kviečia jus atsiversti dar vieną istorijos puslapį, pasakojamą kitų personažų akimis. Principas – veiksmo žaidimų, personažą galite valdyti ir tyrinėti aplinką ir objektus. Dialogais ir jūsų veiksmai turės atgarsį tolesnei žaidimo eigai ir veikėjų veiksmas, kas yra vienas labiausiai intriguojančių momentų žaidimuose. Pirmasis epizodas nemokama, o už kitas dalis reikės mokėti.

 

Po dienos darbų

Į šią kategoriją priskyriau tuos žaidimus, kuriems nereikia ypatingo įsitraukimo, dėmesio tačiau juos žaisti įdomu. Jie bus kiek rimtesni, ir deja deja, labai lipnūs – tokie žaidimai prisisiurbs prie jūsų ir jeigu įtraukia į savo pragaištingus gniaužtus, būkite pasiruošę paaukoti tam nemažai laiko, o kartais ir pinigų, nes būtent tokio tipo žaidimai dažniausiai vadinami „freemium“ ir būna aukso kasyklos kūrėjams.

magazine mogul android zaidimas magazine mogul

Magazine Mogul yra vienas iš to bjauraus tipo žaidimų kurie verčia sakyti „na, dar vieną ėjimą“, šiuo atveju, na, dar minutę. Žaidimo esmė – jūs esate redaktorius, kuris ruošia žurnalus. Viskas kaip ir priklauso nuo jūsų – būsimo žurnalo tema, kur norėsite reklamuotis, kokie darbuotojai dirbs… Jei žaidėte nors vieną Kairosoft studijos žaidimą, žinote su kuo susidūrėte. Iš esmės, Magazine Mogul yra Game Dev žaidimo antroji dalis – gerokai patogesnė ir tobulesnė ir netgi dar gilesnė, mat čia jūs tiesiogiai galite įtakoti savo miesto vystymąsi. Jei užsikabinsite – priklausomybė garantuota. Žaidimą dažnai vykstant akcijoms galima įsigyti vos už 3 Lt.

angry birds epic

Ir dar vienas žaidimas, kuris mane nustebino – Angry Birds Epic  – visu pirma tai yra nemokamas kažkiek multiplayer ir beveik pilnavertis kokybiškas freemium žaidimas kurį jūs galite žaisti neišleisdami nei lito, kad ir kaip jus reklamos viliotų. Epic iš kitų žaidimų išsiskiria ne tik kokybe (na kur jau čia, indie žaidimų gamintojams lygintis su Rovio studijos biudžetu) bet ir pačia žaidimo mechanika. Čia jūs kai ir legendiniame Angry Birds žaidime „kovas“ žaidžiate serijomis, paukščius galima apginkluoti skirtingais ginklais, skydais šarv.. tpu, kepurėm, jų lygis kyla renkant patirties taškus (experience).. Skamba pažįstamai ir šimtą kart girdėtai? Taigi, tačiau tai atlikta pakankamai kokybiškai. Kovos taip pat paremtos jau standartiniu RPG klišėmis tapusiu ėjimu paeiliui ir viska pribaigia super smūgiai. Žaidimas įdomus, kartais reikalaujantis ir pasukti galvą, kokią savo paukščių kombinaciją panaudoti šį kartą, kad nugalėti tas nelemtas kiaules. Ar aš minėjau kad jis nemokamas?

angry birds epic zaidimas

Paminėjimo dar tikrai nusipelnė: Mines of Mars.

Žaidžiate kažką dar įdomesnio? Pasidalinkite komentaruose.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.