Baldur’s Gate Android įrenginiuose jau greitai!

Screenshot_2014-01-24-07-58-29

Aš žinau kad ne visi tikriausiai jo laukia kaip aš, jaunesni žaidėjai į Baldur’s Gate fanų ratą galbūt visai nepapuola ir jo nežino, nes “tais laikais” jo ir nežaidė (nors juk 1998 nebuvo labai senai, ar ne, tik 16 metų), bet štai man – absoliuti nostalgija susimaišiusi su euforija – Baldurs Gate pirmoji dalis pasirodys android platformose jau visai netrukus – o štai vakar nusišypsojo laimė išbandyti beta versiją  ir iš karto užplūdo prisiminimai :)

Screenshot_2014-01-24-08-10-46

Baldur’s Gate ypatingas buvo tuo, kad tai buvo didžiulis RPG žaidimas su savo pasauliu, istorija, folkloru ir visu kitu.. sakysite nieko stebuklingo? Bet tai buvo dar tie laikai, kai žaidimų kūrėjai leisdavo sau samdytis dailininkus ir dizainerius, kad šie kurtų krūvas vienas už kitą gražesnių aplinkų, o istorija per tas aplinkas nebūtinai pravesdavo – tai buvo vienas iš tų žaidimų kur galima patirti atradimo džiaugsmą, arba žaidžiant dar kartą vis atrasti kažką naujo. Atliekant visas neprivalomas užduotis, gilinantis į magišką pasaulį, stebint veikėjų santykius galima užtrukti ilgai.

Telefone jį žaisti įmanoma, nors ir sunkoka – teksto daug, ekranas arba šriftas per mažas, beta versijoje ekrano rezoliucija taip pat parenkama ne visada nepriekaištingai. Tačiau pats žaidimas veikia puikiausiai, be jokių strigimų, ar sulėtėjimų. Tikėkimės, kad tai bus ilgo kelio pabaiga – nes apie android versiją kalbama jau daugiau kaip metai, vis pridedant žodį „netrukus“.

Tai štai, mobilus, pagražintomis tekstūromis ir šiek tiek subjautoras raupsuotu “in app purchases” turiniu Baldurs Gate: Enchanced Edition jau lauks jūsų netrukus. O kai jį baigsite, Overhaul kūrėjų komanda, kuri adaptuoja žaidimą, jau žada išleisti ir dar tobulesnį Baldurs Gate II.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.